Klinická studie 2017 ve Fertimedu - Olomouc

918
14.5.17 16:22

Klinická studie 2017 ve Fertimedu - Olomouc

Ahoj holky, účastní se některá z Vás klinické studie ve Fertimedu Olomouc? Zajímalo by me jak to probíhá :) Renata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16130
14.5.17 17:42

@Mao1 ne ve Fertimedu, ale jinde a tu samou studii…je to klasický cyklus ivf jen pred et vypijes lek/placebo…jsou kriteria ktere musis splnit a v prubehu te muzou i vyradit (napr. pokud se nevejdes vysledkama krve)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
918
14.5.17 19:42

Jo to mi říkali, a když ti zbydou nějaká embrya zamrazí je, když budeš chtít? Dr. říkal, že když tě vyřadí, tak za tu studii ti zaplatí a to ivf dodělají. Jsem na to zvědavá zítra mám začít píchat ty injekce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
918
14.5.17 19:44

Jo a Bobby nevíš jestli ti udělají i to isci atd..to co se normálně připlácí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16130
14.5.17 19:54
@Mao1 píše:
Jo to mi říkali, a když ti zbydou nějaká embrya zamrazí je, když budeš chtít? Dr. říkal, že když tě vyřadí, tak za tu studii ti zaplatí a to ivf dodělají. Jsem na to zvědavá zítra mám začít píchat ty injekce

Ano kdyby te vyradili, tak bud skoncis nebo ivf dokoncis. To uz bude na tobe jestli si to doplatis…dokud budes ve studii neplatis nic…icsi udelaji a kultivace je 3 nebo 5 denni.. Jinak zbyla embrya muzes nechat zamrazit. Nekde se za to plati jinde ne…to uz je podle ceniku jednotlivych caru..neboj oni budou o všem informovat.. Ted budes normalne stimulovat a pak v den podani hcg se bude nabirat krev a posílat k nim-tam podle progesteronu budes pokracovat nebo ne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
918
14.5.17 20:49

A zavadějí jen jedno? Jinak moc děkuju za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16130
14.5.17 20:58

@Mao1 ano podmínka studie je jen jedno embryo :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.8.17 17:15

Co je ten progrsteron včera mi to brali z jedné ruky ferdi.. A z druhe studie.. Zitra mam punkci dozvim se zda me nevyradili?? Dodelaji mi punkci a zavedeni embria nebo hradim sama… Stalo se to nekomu??? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
106
26.8.17 18:48

Ja byla na studii ve fertimedu nez pujdes na vlozeni embrya ti reknou jestli ses vesla at vis pred punkci nevim zda budou mit uz vysledky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.8.17 19:02

@evkaa7
Vešla do ceho.. A jake vysledky??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.8.17 19:03

@evkaa7
A kdy jsi tu byla a jak jsi dopadla??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16130
26.8.17 19:15

@olinecka0025 tak brzo vysledek asi nebude…udelaji punkci a pak se uvidi…bud doplatis kultivaci a vlozeni nebo to pojede dal na studii..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
106
26.8.17 19:19

Musis se vlest do urciteho poctu nejakym jednotek co se tyka hormonu kdyz se nevlezes jedes dal ale jako dalsi pokus pres pojistovnu a platis jako vzdy, ja se vlezla ale nepovedlo se nam to a byla jsem v kvetnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.8.17 19:22

@evkaa7
Tak to me mrzi ze to nevyslo a další pokus bude?? Ja doufam ze budou vysledky OK…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.8.17 19:23

@Bobby

Strašně hodně věcí na jesnu hlavu… Mluví na vás doktor pak sestry a zbytek studuješ na webu protože ti je trapne se pořád na něco ptat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama