Keramický dřez?

Napsat příspěvek
13991
22.11.13 10:22

Obnovuji diskusi, váhám, takže jaká je keramika??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1685
22.11.13 10:46

Ja mám keramický drez. Môžem aj porovnať lebo mám skúsenosti z nerez aj granit. Keby som znovu volila určite keramika. Ľahká údržba. Čítala som že je ľahko rozbitný a priznám sa, že s tým nemám skúsenosti mám ho nepoškodený a to varím a umývam aj plechy. Ja mám od Blanco biely a aj s keramickou batériou. Super, veľká spokojnosť, batéria je vždy krásna, žiadne stopy po vode ako to je u nerez batériach. Môj rebríček: 1. miesto keramika, 2 miesto nerez a 3 granit. Aj keď má granit veľa farebných vzorov nepáči sa mi jeho úhržba. Toto bol môj názor a každý drez má svoje plus a mínus ale aj napriek tomu u mňa je keramika jasná voľba. Dokonca ja mám keramický drez napojený na drvič odpadu a žiadny problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1685
25.3.19 09:30
@jizvíková píše:
Obnovuji diskusi, váhám, takže jaká je keramika??

Môj názor sa vôbec nezmenil a stále je naj keramika. Mám ho už dlho a stále ako nový krásny žiarivo biely bez škrabancov alebo čmúh. Perfektne sa udržiava.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
6.7.20 21:07

Obnovuji diskuzi. Moc se mi líbí keramické dřezy, ale chci se zeptat na zkušenosti, jestli to za ty peníze má smysl. Hlavně co se týče údržby a omlácení dřezu i nádobí. Přijde mi, že bych si musela dávat velký pozor při umývání, jak kdybych umývala v umyvadle…Máte někdo zkušenosti? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1685
7.7.20 14:13
@machninka píše:
Obnovuji diskuzi. Moc se mi líbí keramické dřezy, ale chci se zeptat na zkušenosti, jestli to za ty peníze má smysl. Hlavně co se týče údržby a omlácení dřezu i nádobí. Přijde mi, že bych si musela dávat velký pozor při umývání, jak kdybych umývala v umyvadle…Máte někdo zkušenosti? Díky

V kuchyni mám keramický dres 10 rok. Nemenila by som, je stále krásny biely a nie je otlčený ani poškriabaný. Skúsenosti mám so všetkými typmi dresov okrem sklenených. A asi takto: ak vám nevadí umývať dres každý deň tak silfranitový ak umývať raz za týždeň tak nerez a ak raz za 2 týždne tak keramika. Najširší výber farieb určite silgranit. A keď už keramická dres tak určite aj keramická batéria ja ich mám stále ako nové a stačí pretrieť len jarovou hubkou. Samozrejme nepoužívam drôtenku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
895
7.7.20 19:32

Jela bych se, ze když mi neco upadne, tak se to hned rozflaka. No a dítěti pořád něco padá do dřezu. Je to sice hrozně hezky ale já do toho nejdu (taky budeme pořizovat).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama