Zkušenosti a tipy na nekapající hrneček

3384
26.8.10 09:26

nekapající hrneček

ahojik všem,

potrebuji doopravdy nekapající hrneček pokud neco takoveho existuje… Nebo nejakou lahev ale co nebude téci…

Díky Peta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20820
26.8.10 09:51

Vyzkoušeli jsme toho hodně. Začínali jsme s Nuby (ve chvíli, kdy si dokázal vyndat blánu a hrnek vylít, tak jsem ho sebrala, vyvařila a uklidila pro další dítko), pak jsem pořídila obyč hrnek z Tesca (máme do dneška, ale je vidět, že je to nějaký levný plast, brzy se v něm ta voda kazí) a pak máme hrnek MAM. Jsem s tím spokojená, skutečně to neteče, ale… Mezi membránou a pítkem je prostor, který se po nasátí zaplní vodou a pokud to dítko nevypije, tak to pak vyteče ven. Děti na to velmi brzo přijdou a pak to úspěšně rozlývají (nasajou a vylejou :cert: ). Ale to je dle mého možné udělat s každým hrnečkem. Jinak u nás se ujaly i obyčejné půllitrové plastové lahve se sportovním uzávěrem (například Rajec atd). Má to netekoucí membránu, děti z toho strašně baví pít a nový hrnek i s náplní stojí 12 Kč :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
26.8.10 09:52

Ještě jsem zapomněla napsat, že u posledních zmíněných se ovšem na lahev nesmí šlápnout nebo sednout. Pak to tryská :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
26.8.10 09:57
Amabilis77 píše:
Ještě jsem zapomněla napsat, že u posledních zmíněných se ovšem na lahev nesmí šlápnout nebo sednout. Pak to tryská :zed:

Taky používáme uzávěry typu Rajec a lahve často měním. Ovšem krom sednutí a šlápnutí se otevřená láhev nesmí víc zmáčknout - což naši dceru vždycky dost bavilo :) .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
26.8.10 10:22
hkac píše:
Taky používáme uzávěry typu Rajec a lahve často měním. Ovšem krom sednutí a šlápnutí se otevřená láhev nesmí víc zmáčknout - což naši dceru vždycky dost bavilo :) .

No jo, prckové si vždycky poradí :lol: Prostě ať pořídíš cokoliv, tak jde jen o to, aby se ti to nevylilo do kabelky. Jakmile to svěříš dítěti, vždy si najde způsob, jak tekutinu vylít. Ale pamatuju si, že kamarádka říkala, že třeba u Aventu je potřeba pořádně osušit šroub, jinak netěsní. A to samé i u Nuby (z vlastní zkušenosti). U toho MAMu pravidleně zavírám celé mokré hned po umytí a neteče :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
26.8.10 13:25

Já jsem koupila NUK, měla jsem dobrá zkušenosti při starším dítku. Malý mi z něj vůbec nechce pít. Musí se hodně potáhnout a to mu nejde. Ale opravdu nekape i když s ním zatřebu.
Teď dostal k prvním narozeninkám od tety hrneček z Tupperware. Ten je super, nekape, náústek je měký, stačí mu jen trohu skousnout nebo potáhnout. Neteče ani při zřepání nebo pádu na zem a čaj se vněm nekazí. Štouravé dítko ale určitě za chvíli přijde na to, že stačí savičku zmáčknout a voda teče.
Jinak jsem taky zastáncem rajec vršků, ale to malej zatím taky moc nechce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama