Byt v Kladně

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Neprihlasena Jaruna
26.9.11 12:41
rybkabezvody píše:
Přímo o něčem konkrétním ne, ale chodím po naše sídlišti ( Kročehlavské u Oázy ) a téměř na každém paneléku tady vysí cedule že prodávají byt…Mě se třeba líbí tohle je tam z jedné strany výhled na lesopark, za barákem Norma, dětská dr., procházkou cca 1,5 km do Tesca, ale zase jsou tu i romové, prostě si nevybereš. Ale je fakt, že ty nejsou v budkách ale v paneláků o kus dál :mrgreen:

No ted jsem to psala,u Mety je jich plno :lol: :lol: a to nemluvim,kdyz je leto,to stoji bandy mladych u te herny venku a hned naproti je Norma.

  • Citovat
  • Upravit
Lo
6285
26.9.11 12:41
Neprihlasena Jaruna píše:
Tak to nevim,zda neco najdes :mrgreen: ,ale preju ti to.Jinak nejhezci cast Kladna,kde nejsou Romove a prijdou mi moc hezke a klidne oblasti je Sitna a Krocehlavy,okoli ulice Unhoststka (u ctyrobvodu),Polska,gen.Piky a okoli Vaclavaku.Jinak jsou opravdu vsude.Meta,Rozdelov,stare Krocehlavy (jak jsi ted dala odkaz na byt),u Divadla a v centru Kladna.
:mrgreen: jsou vsude, nicmene dekuju, ze si napsala ty oblasti, ktere se daji :palec:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Neprihlasena Jaruna
26.9.11 12:43

Nemas zac,pokud zase neco najdes,tak napis :wink: .

  • Citovat
  • Upravit
1950
26.9.11 12:43

to jo, ale tenhle panelák není na dohled herně :-D My bydlíme o kus dál na druhý směr a také nic neslyšíme a nevidíme. Ale uznávám že „ti“ večer vybírající popelnice žádná labuž :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Lo
6285
26.9.11 12:44
rybkabezvody píše:
Neprihlasena Jaruna píše:
Tenhle je dobryhttp://www.mmreality.cz/…idka/182350/
tak ten je krásnej :palec:

Ten je…hmm, ale ja si predstavuju tak do 1.750.000 :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Lo
6285
26.9.11 12:49

Holky a ulice Litevska????

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Neprihlasena Jaruna
26.9.11 12:56
Lo píše:
Holky a ulice Litevska????

Litevska je u Mety,nesla bych tam.

  • Citovat
  • Upravit
Neprihlasena Jaruna
26.9.11 12:59
  • Citovat
  • Upravit
Neprihlasena Jaruna
26.9.11 13:05

Tenhle treba taky,pisou,ze je to v Krocehlavech,ale Benesovska ulice je na Sitne,nechapu,proc pisou Krocehlavy :zed: .

http://www.mmreality.cz/…idka/186441/

Nevim,ale jake mate naroky na byt.

  • Citovat
  • Upravit
Lo
6285
26.9.11 13:21
Neprihlasena Jaruna píše:
Tenhle treba taky,pisou,ze je to v Krocehlavech,ale Benesovska ulice je na Sitne,nechapu,proc pisou Krocehlavy :zed: .

http://www.mmreality.cz/…idka/186441/

Nevim,ale jake mate naroky na byt.

Nejsme narocni, ale taky nechceme zadny hnus, uz jsem videla byt, kde to bylo :poblion: spina, hnus…chci hlavne vanu, ne sprchovy kout, plastove okna, velikost ne mensi nez 65 m, pokud bude mit balkon, tak supr :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Lo
6285
26.9.11 13:23
Neprihlasena Jaruna píše:
Co tenhle?http://www.realtrio.cz/b/byt614.htm

je malej :think: ale dekuju za stranky teto realitky, vubec neznam :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Lo
6285
26.9.11 13:32

A jeste ulice Armenska a Americka??? :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Neprihlasena Jaruna
26.9.11 14:47

Armenska,tak to je uplne konec Kladna,je to blizko Mety,nic tam neni v blizkosti,jen bus na Prahu a ta Norma.Pak o delsi kus dal Albert.
Americka,tak ta je hodne dlouha,u ni je Tesco i Kaufland,lokalita po cele ulici dobra.

  • Citovat
  • Upravit
4817
26.9.11 15:22

Ahoj, my bydlíme na Sítný a můžu jen doporučit. Z jedný strany les, z druhý Sítenské údolí-lesopark, zastávka busu na Prahu, do centra i všude je to přitom kousek i pěšky. a hlavně žádný romové!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1950
26.9.11 22:51
Neprihlasena Jaruna píše:
Lo píše:
Holky a ulice Litevska????
Litevska je u Mety,nesla bych tam.

no vidíš, my tam bydlíme a jsme spokojený. Romové jsou jen u Mety a když je teplo tak byvakujou u Normy a když nedělají bordel, jako že většinou nedělají, tak je klid. Krom toho, Norma a nic víc? Byla jsi někdy třeba v Oáze? :lol: Já vím, nejni to zrovna OC Chodov, ale i tak stačí :-)

Každopádně určitě hezčí lokalita je ta Sítná, ale i Kročehlavy mají své kouzlo, je to kousek na bazén - jak krytý tak i venkovní, lesopark, rybník s kačenkama, Čamrda, několik nově opravených dětských hřišť… :dance:

Lo, držím pěsti s výběrem :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Turbo 3v1

  • (4.8) + 10 recenzí

Roborock S5 Max

  • (5) + 1 recenze

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný