Klokanka - poraďte kde prodat

Petronys
20.2.10 10:52

Klokanka

Ahoj všem, koupila jsem si super slavnou klokanku Peanuts Shell, ale bohužel mi přišel jiný vzor, chtěla jsem se zeptat, nevíte o nějaké inzerci, kam chodí maminky, zatím jsem zkusila jen mimibazar. Díky:))

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8297
20.2.10 11:00

V horní liště je Bazárek, tak ji můžeš nabídnout tam. mimibazar je poměrně rozsáhlý, takže největší šanci na prodání bych viděla tam, popřípadě na Aukru, prodává se tam docela dost dětských věcí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Petronys
20.2.10 11:04

Díky moc, taky jsem si pak všimla tady toho bazárku, kdybych se taky pořádně rozhlídla.. 8-o Tak jsem ji tam nabídla a ještě zkusim to aukro.

• Citovat
  • Nahlásit
16291
20.2.10 11:11

Nemám ráda lidi co nabízí věci na více místech… Doufám že to k tomu máš aspoň připsaný :twisted:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8297
20.2.10 11:14

Hanule, na tom nevidím nic špatného, nabízet na víc místech, když člověk okamžitě inzeráty smaže, když prodá. Mě spíš vadí lidé, kteří prodají a nechají inzerát „viset“ dál, takže si člověk dělá plané naděje a nic z toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Petronys
20.2.10 11:45

Hanule, také na tom nevidím nic špatného :nevim: Dokud je věc k mání, je jedno kde všude je nabízena, sdílím názor, že je hlavně důležité, aby inzeráty byly smazány, když je věc již prodaná. Nevidím důvod, proč bych k nabídce měla připisovat, že jsou inzeráty na více místech :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.10 13:18

a proč to nevrátit? Do 14 dnů bez udání důvodů - internetový obchody to tak mají běžně, ne? :wink:

• Citovat
  • Nahlásit
Sunnyside odhlášená
20.2.10 15:07

Taky tomu moc nerozumím, na bazaru to rozhodně neprodáš za stejnou cenu… Proč to nevrátíš, pokud ti poslali jinou barvu?

• Citovat
  • Nahlásit
8297
20.2.10 15:09

Vidite, proc nevratis, pokud ti poslali jiny vzor, tak je chyba na jejich strane.

(a kdybys vratila, pouvazuj o ergonomicke variante noseni :wink: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8297
20.2.10 15:11

Ha, tak beru zpet, jsem vychazela z toho, ze je to klokanka :oops: To je spis sling.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Petronys
20.2.10 17:54

Objednávala jsem to v USA, s dost vysokým poštovným, takže se to vůbec nevyplatí vracet, navíc vzor, který jsem chtěla, už v mé velikosti nemají a tenhle se mi prostě k ničemu nehodí. Ano, ten Peanuts Shell je babyvak, klokanka nebylo to správné slovo, uznávám :wink:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama