Poradna o autosedačkách
Štěpán Rybníček
A na tom koberci neni, jak se ma cistit? Ja pro deti kupovala vzdy v Ikee a tam se daji prat na 40 stupnu. Pracku mam na 8 kilo, takze nebyl problem.
@KarlaNim Nech to jen vycichnout. Až začne lézt, olize ti podrážky od bot v botníku.