Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
@Kacabacka Ahoj, pouzivame ho od unora a zatim jsme spokojeni.
Rozhodne ho nedoporucuji… viz : https://2emte.blogspot.com/…-avenue.html?m=1
A v modelových radách pry nejsou vůbec zadne rozdíly
Holky a co ABC design Salsa, nad tím jste neuvažovaly? My chceme kombinaci zhruba kolem těch 14 tis, tak přesně buď Espiro, BabyDesign nebo teď nově ta Salsa…
PS: Minule jsme koupili nakonec jiný Polský a prohloupili jsme =(
@majbary 100lidi 100chuti, Jen hanit umi každý, asi jste hold narazila na špatný kus.
Já těch negativních recenzí moc nenašla ![]()
@snažilka2017 tak to urcite ne “snazilko”
staci kdyz se na kocarek zeptate v jiném obchode nez v kasparkovi. Ani jej neznají nebo ho nedoporucuji, protoze jim casto chodi na reklamaci prave kvuli samovolnemu skládání.
@majbary to stejne jsem slyšela na jiné kočárky a nebyly polské
. Já třeba nedoporučuji Valco Snap a přesto jej pořád prodávají a maminky ho kupuji. Není to první kočár v životě, uvidíme jaký bude naživo nemyslím si že dle 4negativnich recenzí na celou ČR je to hned nevyhovující produkt. Navíc pokud by se objevila závadnost typu skládání za jízdy mají povinnost kočárek stáhnout z prodeje
, navíc by ho neodebirali a neprodávali na eshopech. Já vám vaši zkušenost neberu, ale jak jsem rekla to co sedí jiným nemusí sedět druhým.
Ahoj holky,
recenze na kočárky Espiro vkládejte sem .
Na Baby design sem .
Moc díky za pomoc ostatním maminkám, v recenzích se to neztratí ![]()