Kočárek Hauck nebo Inglesina?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
124
16.9.06 18:27
Berenike píše:
Teď mě ještě napadla jedna výhoda inglesiny..teda pro mě…nánožník jde i na sportovní sedačku..budu mít lednové miminko a tak chci kočárek i na příští zimu…a pokud jsem se na ten Hauck dobře dívala…ta nemá nánožník..to je do zimy dost problém :-(

Berenike, poslala jsem dotaz na www stránky Růžový panter a odpověděli mi, „…Součástí ceny je také nánožník a taška na dítě, díky které lze kočárek použít již od narození Vašeho děťátka…“ Ale díky za postřeh o nánožníku, to mě předtím nenapadlo.

A nevíte jak je to se skladností Inglesiny Magnum? Vejde se do krátké Fabie?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
RU
1
3.10.06 22:43

Posilovna

Berenike píše:
Já si myslím,že to nevadí,ta korbička jde fakt lehce a rychle přehodit…ale je fakt,že s mimi to bude těžší…ale zase se tam nemá tolik toho co pokazit…a fakt si dej pozor na to těžiště…při tom přehození se dost změní (k horšímu)

Při délce ulice 100m a procházkovém tempu 3km/h je to výměna zhruba jednou za dvě minuty. Jako přehazovač to zvládnu celkem hladce, ale jako měnič korby asi odhlásím permanentku v posilovně :twisted: …

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala