Kočárek Hoco Striker

45
13.7.05 10:56

Kočárek Hoco Striker

Ahoj,

prosím Vás o radu, jakou máte zkušenost s kočárkem HOCO STRIKER? Není poruchový, je dobře složitelný? Měla jste ho některá přes zimu a bylo všechno vpořádku?

Děkuji Vám všem za odpověď

PS: Jakou byste doporučila barvu potahu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31
13.7.05 15:05
  1. ahojky, já mám HOCO HURICANE :lol: a jsem moc spokojená.Barvu mám červenou Cardinal-vypadá pěkně.Potah je omyvatelný, pratelný, dobře se udržuje.Je velice dobře složitelný,ovladatelný,prostorný.Co se poruchovosti týče, tak nám se povedlo zlomit konstrukci vedle košíku, ale vpohodě nám ho vyreklamovali a za čtyři dny jsme měli kočár opravený.Prodavačka nám tvrdila, že jsme první reklamace na HOCO.Jenže víš jak to je, tvrdit ti můžou cokoliv. :twisted: tak ti přeju at dobře vybereš, miminku at se v něm líbí a tobě at se ti dobře vozí. :P 8O Justula
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1177
13.7.05 18:03

Ahojky!

My máme HOCO TORNADO, taky barvu Cardinal (červená). Jezdím s ním od prosince a spokojená jsem. Tak přeji dobrou ruku při výběru a spokojené rodiče a mimčo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
13.7.05 19:16

Ahojky,

Máme taky Hoco Tornado a taky červená Cardinal/to se rodí samý ženský :P /.
Jezdíme od konce srpna a i zimu jsme zvládli v pohodě.Jak psaly holky,výborný je potah i skladnost a já bych rozhodně neměnila.Niki je taky spokojená a v červený jí to sluší.Jinak se mi líbil potah světle zelenkavý :lol: ,ale na plný čáře zvítězila červená.
Nic se nám s ním za tu dobu nestalo a je to kvalitní Rakouská značka.
Přejeme dobrý nákup a ať si ho s mimískem krásně užíváte :lol:
Ahoj Naďa a Niki 10,5m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
13.7.05 19:34

Montičko,prosím za prominutí,až teď jsem si všimla,že Tvůj mrňousek je chlapák 8) .Jsem to ale popleta :oops:
Ahoj Naďa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
13.7.05 21:07

:D Nadi já mám taky kluka a v červeném kočáru je taky krásný!!!!!Myslím, že červená je unisex!!!! :twisted: Zdravíme!! :) Justula a Tobiáš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
13.7.05 21:54

Justulko souhlasím s Tebou,červená je fakt nádherná a určitě je UNISEX :D
Mějte se s Tobiáškem krásně a ahoj Naďa a spící Niki

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19476
14.7.05 08:34

Ahoj,

mam holcicku narozenou na konci rijna a kocarek Hoco Tornado. Zima byla v pohode, v tasce jsem ji vozila do 7,5 mes., nez se sama po:,–(ila, ke konci uz se do ni sotva vesla na delku a to je spis prcek. Souhlasim, ze asi neni kocarek s taskou, kt. by ti vydrzel 2 zimy, ale je to zbytecne, protoze od te doby, co Julie ve sportaku sedi, odmita si lehnout, takze bys tasku urcite nevyuzila. Druha zima nas teprve ceka, tak nevim, jak to bude vypadat, ale jsem presvedcena, ze to bude v pohode. Jsem maximalne spokojena a nemenila bych. Poruchu jsme zatim zadnou nemeli a to taham kocarek po schodech kazdy den(bez najezdu) Barvu mam Ocean, dva odstiny modre + trochu bezove a oranzove. Cervena se nam libila taky, ale nelibila se dedeckovi a ten platil :wink:
Modra je taky pekna, Julda vypada skoro od narozeni jako holcicka, tak si to nikdo neplete :)

Dobre vyber

Mroe + Jiulie 8,5m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
922
14.7.05 10:44

Mě se zase moc líbí Hoco Big foot a holky v diskusi mi ho jen chválily. Tak to určitě bude dobrýá značka :) .
Berča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama