výběr kočárku

922
13.7.05 10:42

výběr kočárku

Ahoj všem,
pořád si nevím rady s výběrem kočárku. Můžete mi z vašich zkušeností nějaký poradit?
Chtěli jsme Bebetto tiger, ale teď jsem v diskusích četla, že polské nedoporučujete :?
Chtěli by jsme 3-kombinaci, aby nebyl úplně malinký a mimi se do něj v pohodě vešlo aspoň do 1,5 roku (s taškou). Měl by být pokud možno bezporuchový, lehce ovladatelný a měl by jít dobře složit. Cena tak kolem 10 000,– Kč.
Moc díky Berča a mimi 16tt+1

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22315
13.7.05 12:11

Berco,

Kdyz se podivas na vsechny kocarky...... tak ver tomu ze vic nez 60% z nich se vyrabi v Polsku...... a pak je tady prodavaj....... takze vyber si

My byli kupovat kocarek v polsku.. nakonec sme nic nevybrali… ja chtela polskeho Firkona....... ktereho tam vubec nemeli........
Nakonec sme koupili v Mlade Boleslavi Firkon Vector...... stal nas 6700 i s plastenkou......
Zatim jeste nejezdime........ ale je u tchyne a kdyz tam jdu, vzdy se nim kocham......

Lehky, otocna korbicka az 92cm dlouha taska na dite, sportak, taska..... nastaveni odpruzeni........ vyhral ve spotrebitelskych testech( Ale nevim jestli tenhle model)......

Mozna jedine minus podle meho muze jsou kolecka.. nejsou nafukovaci… ale daji se za 1000 dokoupit

Jo a jeste se lehce sklada.. nemusis z neho nic odpojovat...... a do naseho mondea se krasne vejde

Zkus se podivat na www.broucek.internetshopping.cz tam je na obrazku

Katka 37+4

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
366
13.7.05 12:45

Já po dlouhých úvahách šáhla po ryze českém kočárku vyráběném na Mělníku.Typ Athos a Apollon mají dobré ozvy na diskuzi,co jsem se dopídila.Jen nemohu radit z vlastní zkušenosti,protože s ním začneme nabírat kilometry až v září :lol: .Jsou tam perfektně popsané rozměry,váha apd. Cena 9 990,–
Správnou ruku při výběru přeje Kopretina :lol:
Mrkni na str.

www.patron-bohemia.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
922
13.7.05 13:53

Holčinky díky za rady :) . Ještě se pokoukám a snad dobře vybereme.
Berča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.7.05 15:26

Ahoj,
nejsem sice zaregistrovaná, ale na emimino občas zaskočím :)
Taky jsem začala pokukovat po kočárcích. Mám ještě čas, termín mám až v lednu. Taky se mi líbil Apollon Alux od Patronu, ale je to jen 3-kombinace. Asi bych raději chtěla 4-kombinaci. Přece jen to bude zimní miminko a aby v létě po vyndání tašky mělo více místa.
Na internetu se mi zatím docela líbí Trend-line Grandtour (ten je hodně velikej) nebo DorJan Country Cross. Bohužel jsem je neviděla ve skutečnosti a nejspíš to jsou taky polské výrobky :?
Nemáte někdo o těchto kočárcích více informací a referencí?
Za každou odpověď budu moc vděčná.
Díky a mějte se všechny fajn Žofie

• Nahlásit
  • Citovat
2114
13.7.05 15:45

Ahoj, v Chrudimi je super prodejna detskeho zbozi. Je to velkoobchod i maloobchod. Na www.kocarkynec.com najdete mega vyber kocaru (od 22 znacek, vcetne kocaru Nostalgie, taky se specializuji na kocary pro dvojcata). Kazdopadne za mrknuti to stoji, muzes se nechat inspirovat. Sany. :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
922
14.7.05 10:04

Sany díky za tip, jdu na to hned mrknout :) .
Zdraví Berča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama