Kočárek Quinny Zapp - přední kolečko a aretace

3384
10.11.09 21:26

Kočárek Quinny Zapp - přední kolečko a aretace

Ahojik všem,

dneska přišel zappík z druhé ruky. Je nádhernej nepoškozenej. Jen jsem byla rozčarovaná z toho jak drnční přední kolečko. To švagr vyřešil tim ze ho „rozebral“ co to šlo a „vyčistil“ vypadli z něj drobné kamínky a silikonem prostříkal tak uvidíme. Jen mám dotázek taky máte zappíka tak hlučného?? A ještě dotazek na aretaci. Nevycvakává se ten červený čudl na aretaci. Dělá vám to taky někomu a jak jste řešili?? Diky moc Peta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10482
10.11.09 21:48

zappa má taky, z druhé ruky… a už pěkně dlouho…
aretace mi neblbne, je to lepší než u speediho, prostě noohu zacvaknu a je to… cvaká i odcvakává se to jedním čudlem, stříbrným, zaaretovat dolů, odaretovat nahoru… ale já mám kol 07..
drnčí, to ano. po zámkové dlažbě. jinak ne. teda, vlastně, co je to drnčet… samo že proti sporťáku s nafukovačkama drnčí, ale proti golfkám (měla jsem chvíli souběžně před rokem multiway od chicca) ne-e…

doufám, že budeš spokojená, já ho mám od narození jako podvozek a musím říct, že tak od 18m je to hlavní kočár, syn ho miluje a sám si do něj sedá.. od roka to bylo ještě brzy, i když jedzil, te´d je to ale hvězda!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
363
20.11.09 13:28

Já mám teď nově taky Zappíka z druhé ruky a rozebírala jsem všechny kolečka a promazávala vazelinou. Na předním kolečku jsem ulomila nechca jednu packu od té poklice a drnčelo mi to při jízdě. Manžel to trochu podložil a je to tam pevnější. Ještě jsme ale s tím opraveným nejeli, takže snad to bude dobrý. Jak píše Naty, je to golfík a nejsou to nafukovací kolečka, takže to trošku hlučí. Ale jinak je kočárek super :-) Já ho mám díky Naty, ta mi ho doporučila :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama