Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Dobry den,
obracim se na vas prosbou
. Vybrala jsem si http://www.tako-kocarek.cz/…sedy-d68.htm a nemohu najit, kam bych se na nej mohla jit podivat. Poradite, jestli jste ho nekde v Praze videly, nebo primo mate tento typ a podelite se o zkusenost? Jeste by me zajimalo, zda se da na tento kocarek sehnat adapter, abych na nej mohla nasadit vajicko od Cybex a nebo Maxi - Cosi?
Pak mam druhou variantu vybrany http://www.kocarek.cz/…10-2015.html . Ten jsem uz videla, ale prvni je muj favorit
. Tak, ktera maminka ma tento tak budu take rada za info, jestli na nej jde i vajicko od Cybex.
Dekuji a snad mi pomuzete ![]()
Příspěvek upraven 19.05.15 v 15:20
@Boukýna Není to Tako Alive imitace lnu, ale Tako Laret Eco Len (imitace lnu) http://www.e-batole.cz/…-04/d-70546/ Ten kočárek mám doma a jsem s ním spokojená
Adaptér pro tyto autosedačky se dokupují zvlášť http://www.e-batole.cz/…bex/d-71512/ (přesně ten tam pasuje).
@Pavla087 No to jsem to teda pekne zamotala
A jakou mate autosedacku? A mohla bych poprosit, jestli by jste mi vyfotila jak je udelany vnitrek korbicky a jak vypada dno korbicky? Z fotek na netu to bohuzel nejde poznat. U jednoho kocarku to bylo udelane na suchy zip a to se mi vubec nelibilo to provedeni. To je pro me rozhodujici detail ![]()
@Boukýna V pohodě ![]()
Sedačku jsem měla od Taka. Ale hodím ti sem fotky i se sedačkou Cybex. Vnitřní rozměr hluboké korby je 80 cm.
@Pavla087 To se mi prave libi, ze je prostorna. Jen me prave zajima to polstrovani nebo jak to mam nazvat
To budes uzasna dekuji ![]()
Známí měli tako laret eco len hnědo béžový a po roce ježdění ve městě museli koupit nový - úplně se rozhrkal. Kolečka v háji, problém s madlem atd. Je to hrozná chujovina, za ty peníze určitě koupíte lepší.
@Lenik88 Jde o to, jak se člověk ke kočárku chová. Já s ním jezdím úplně všude už 3 roky a nikdy se nám na něm nic neporouchalo…
@Pavla087 Moc dekuji
A pouzivate jakou tu autosedacku? Libi se mi ta od Cybexu vic a hlavne ohledne bezpecnosti.
@Boukýna Není zač
Používala jsem od Taka. Ale dnes bych šla do Cybexu.