Koho čeká druhý screening?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NatalieSofie
Kecalka 110 příspěvků 22.04.18 18:05
Koho ceka druhy screening?

Ceka me druhy screening a mam z toho celkem obavu a zaroven se strasne tesim :lol: :lol: :lol: Jak jste na tom vy? Prvni screening dopadnul na jednicku :palec: Jdu az za tri tydny ve 22 tt, protoze driv misto nebylo…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

theressapoch
Kecalka 264 příspěvků 22.04.18 18:08

Ahoj, Ja jdu 17.5. taky ve 22tt :mavam:

NatalieSofie
Kecalka 110 příspěvků 22.04.18 18:21

Ja 14.5 :lol:

murry
Ukecaná baba ;) 2488 příspěvků 22.04.18 18:22

Taky jdu „uz“ 7.5. a na super dobu 18.30 hod 8o to js jeste nezazila talhle pozde doktora :) snad to bude ok.. celkem tohle tehotentvi znedbavam diky male dcerce doma :(

Katerina_bella
Kecalka 157 příspěvků 22.04.18 18:28

Já jdu 25.4. :-) už se taky těším, byla mi řečená holčička, no tak uvidím jestli se to potvrdí :mrgreen: a první screening mi taky dopadl skvěle :-)

Katerina_bella
Kecalka 157 příspěvků 22.04.18 18:29

@murry máme to stejně, i když bych neřekla že až tolik zanedbávám ale mám doma autistu 4 letého takže se nedá nic dělat, věnovat se dětem musíme aby se necítili odstrčené :srdce: :*

NatalieSofie
Kecalka 110 příspěvků 22.04.18 18:45

By me zajimalo, jestli se hodne stava, kdyz prvni dopadnul dobre, tak aby druhy nedopadnul :think:

theressapoch
Kecalka 264 příspěvků 22.04.18 18:53

@Katerina_bella zatim taky cekame holku, Tak doufám, že se to nezmění. Jelikož už máme spoustu růžových vecicek (ne že by jsme nakupovali, spíš dostali) @NatalieSofie A kdy máš termín? To musíme mít termín porodu pár dní od sebe :D

NatalieSofie
Kecalka 110 příspěvků 22.04.18 18:55

20.9 :lol:

theressapoch
Kecalka 264 příspěvků 22.04.18 19:00

@NatalieSofie já 24.9. Podle ultrazvuku :palec:
Jinak se teda na screening neskutečně těším. Až konečně mimčo uvidím déle jak pár sekund. Teď jsem pár dní po kontrole, takže vím, že je zatím vše ok. Ale tak za týden začnu blbnout a bát se. :roll: někde jsem četla že 90% vývojových vad se zjistí už na prvním screeningu. :kytka:

NatalieSofie
Kecalka 110 příspěvků 22.04.18 19:05

Tak to si dame vedet :D taky se na nej moc tesim, ale mam dost spatne zkusenosti, tak se bojim drobet.Tak to je super, ze na tolik procet prijdou uz v prvnim screeningu :potlesk:

NatalieSofie
Kecalka 110 příspěvků 22.04.18 19:07

A uz citis prcka? ja zatim ne

theressapoch
Kecalka 264 příspěvků 22.04.18 19:12

@NatalieSofie no už asi ve středu jsem měla takový pocit, že se mi něco honí v břiše. Ve ctvrek ráno se to opakovalo. A pak v pátek večer. Od ty doby zatím nic. Doktorka rikaka, že už je cítít můžu. A že je to nejspíš ono. Ale žádný kopance to nebyly. Jenom takový jakoby prejizdeny po břiše ze spoda. Každopádně naše mimčo vždycky na ultrazvuku spí. Takže bych řekla, že je cítím málo, nebo teď už 2dny vůbec protože spinká. Každopádně jsem se teď ty 2dny nezastavila. Takže jsem se nepozorovala :mrgreen: každopádně se nemůžu dočkat vlniciho se břicha :P

Luciiiš83
Závislačka 4789 příspěvků 2 inzeráty 22.04.18 19:14
@NatalieSofie píše:
Ja 14.5 :lol:

Já taky 14.5. Ve 12,30 :srdce: ve 21tt.

Luciiiš83
Závislačka 4789 příspěvků 2 inzeráty 22.04.18 19:17

@theressapoch dle 1.screeningu TP 22.9. a ultrazvuku 24.9.
Hodlám rodit ve Frýdku Místku.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Zlatá mládež 2 v Indii: Xenofob Mike, glosátor Renato i kulturní šok mezi chuďasy

Zlatá mládež, šílený pořad České televize, od něhož nebudete moct odtrhnout... číst dále >

Místo svatby pohřeb? Kazatel z mešity nabádal k popravě prince George!

Ve Velké Británii probíhá soud s učitelem z mešity v lancashirském městě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama