Reklama

Kojenec nechce sát, málo jí

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

martinkaq
Povídálka 12 příspěvků 04.12.17 18:20
kojenec nechce sát, málo jí

Ahoj, před týdnem se mi narodila holčička o čtyři týdny dřív, od začátku bojujem s papaním, s prsa ssaje tak 2-3 min a odpadne tak musím dokrmovat skříkačkou ale to taky vypije stěží 30ml, je dost spavá a navíc má slabou žloutenku, jak do ní dostat víc jídla? :,(

Přečtěte si článek: Nechutenství u kojence - proč a co pomáhá?

Reklama

Reakce:

Soňa Zacharová
Závislačka 3364 příspěvků 04.12.17 18:27

@martinkaq Jak často kojíš/dokrmuješ?

ElisC
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 2 inzeráty 04.12.17 18:28

@martinkaq jak často ji krmíš? Přibírá? Má dost počuraných plen?
Starší syn nikdy nepil víc jak 5minut a přibíral kilo měsíčně.

baal7513
Kecalka 119 příspěvků 2 inzeráty 04.12.17 18:50

Měla jsem to úplně stejně, dcera narozena skoro o měsíc dřív a neměla vůbec sílu sat. Takže jsem první 3 tydny odstrikane mléko podávala v lahvičce a strikacce. Až přibrala, přešlo se jen na kojení. Zkus do miminka dostat stříkačkou co nejvíce, klidně celou dávku a prso třeba vždy na střídačku nedavej vůbec (kojení hrozně vysíluje). Až miminko zesílí a pribere, bude to lepší :-)

tini
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 6 inzerátů 04.12.17 19:11

Musi ti pribrat a zbavit se zloutenky, takze musi hodne pit.MUDr ti rekne kolik ma pit.Ty odsavej min kazde 3 hodiny i v noci.Po 3hodinach bych ji budila a naprala to do ni strikackou. V noci bych ji prsem netrapila vubec, jen strikacka a spat.Pres den bych prso davala, ale jakmile odpadne,dokrmit.Ty hodne pij a odpocivej, starej se jen o odstrikavani a krmeni.To date!

baal7513
Kecalka 119 příspěvků 2 inzeráty 04.12.17 21:48

@tini klidně bych i zkrátila krmení po třeba hodinu a půl až dvě přes den ( jak.si dítě řekne):-). V nocí po třech hodinach, pokud krmis MM. Pauzy tři hodiny mezi kojení je mýtus, obzvlášť u tak malého a slabého miminka.

Alyss1
Závislačka 2776 příspěvků 7 inzerátů 04.12.17 21:57

Co Suplementor?

Ou
Kelišová 5086 příspěvků 05.12.17 10:21

Domluvte se s laktační poradkyní, aby k vám zašla a zjstili jste v čem je zádrhel přímo na živo.

MamiŤapka
Nováček 1 příspěvek 12.04.18 13:04
Anchiceratops

Ahojky, potřeboval bych radu, jsem už fakt v koncích--- včera se mi vylíhnul anchiceratops (Ťapka :srdce: ) zatím jedeme zpravidla příkrmy, ale zkoušel jsem maso a moc se k tomu nemá :roll: :roll: :? (asi bude býložravec)

mám jí maso nutit? četl jsem, že je v začátcích důležitý pro správný vývoj :nevim:

díky za jakékoliv tipy :*

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >