Kojenec nechce sát, málo jí

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
martinkaq
Povídálka 14 příspěvků 04.12.17 18:20
kojenec nechce sát, málo jí

Ahoj, před týdnem se mi narodila holčička o čtyři týdny dřív, od začátku bojujem s papaním, s prsa ssaje tak 2-3 min a odpadne tak musím dokrmovat skříkačkou ale to taky vypije stěží 30ml, je dost spavá a navíc má slabou žloutenku, jak do ní dostat víc jídla? :,(

Přečtěte si článek: Nechutenství u kojence - proč a co pomáhá?

Reakce:
Soňa Zacharová
Nováček 04.12.17 18:27

@martinkaq Jak často kojíš/dokrmuješ?

ElisC
Zasloužilá kecalka 910 příspěvků 111 inzerátů 04.12.17 18:28

@martinkaq jak často ji krmíš? Přibírá? Má dost počuraných plen?
Starší syn nikdy nepil víc jak 5minut a přibíral kilo měsíčně.

baal7513
Kecalka 134 příspěvků 1 inzerát 04.12.17 18:50

Měla jsem to úplně stejně, dcera narozena skoro o měsíc dřív a neměla vůbec sílu sat. Takže jsem první 3 tydny odstrikane mléko podávala v lahvičce a strikacce. Až přibrala, přešlo se jen na kojení. Zkus do miminka dostat stříkačkou co nejvíce, klidně celou dávku a prso třeba vždy na střídačku nedavej vůbec (kojení hrozně vysíluje). Až miminko zesílí a pribere, bude to lepší :-)

tini
Ukecaná baba ;) 1433 příspěvků 5 inzerátů 04.12.17 19:11

Musi ti pribrat a zbavit se zloutenky, takze musi hodne pit.MUDr ti rekne kolik ma pit.Ty odsavej min kazde 3 hodiny i v noci.Po 3hodinach bych ji budila a naprala to do ni strikackou. V noci bych ji prsem netrapila vubec, jen strikacka a spat.Pres den bych prso davala, ale jakmile odpadne,dokrmit.Ty hodne pij a odpocivej, starej se jen o odstrikavani a krmeni.To date!

baal7513
Kecalka 134 příspěvků 1 inzerát 04.12.17 21:48

@tini klidně bych i zkrátila krmení po třeba hodinu a půl až dvě přes den ( jak.si dítě řekne):-). V nocí po třech hodinach, pokud krmis MM. Pauzy tři hodiny mezi kojení je mýtus, obzvlášť u tak malého a slabého miminka.

Alyss1
Závislačka 2868 příspěvků 1 inzerát 04.12.17 21:57

Co Suplementor?

Ou
Kelišová 5420 příspěvků 05.12.17 10:21

Domluvte se s laktační poradkyní, aby k vám zašla a zjstili jste v čem je zádrhel přímo na živo.

MamiŤapka
Nováček 1 příspěvek 12.04.18 13:04
Anchiceratops

Ahojky, potřeboval bych radu, jsem už fakt v koncích--- včera se mi vylíhnul anchiceratops (Ťapka :srdce: ) zatím jedeme zpravidla příkrmy, ale zkoušel jsem maso a moc se k tomu nemá :roll: :roll: :? (asi bude býložravec)

mám jí maso nutit? četl jsem, že je v začátcích důležitý pro správný vývoj :nevim:

díky za jakékoliv tipy :*

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >