Kojenecké kaše do mléka?

76
17.12.04 18:34

Kojenecké kaše do mléka?

Ahojky,chtěla bych se zeptat,znáte někdo koj. kaše které se míchají do mléka? Mám 6 měs synka a jedinou kaši kterou jsem objevila do mléka je Nestlé Rýžová,bohužel nekojíme baštíme Nutrilon a všechny ostatní kaše jsou míchané do kojenecké vody. Díky Kikina :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

151
17.12.04 18:44

Ahojky,
kojenecke kase do mleka se delaji z mleka, ktere normalne prcek pije. Tzn. udelej ji z Nutrilonu. I ja jsem to tak jeden cas delala. I kdyz tu konkretni, o ktere pises, jsme nikdy nemely. Nicmene to bude vsechno stejne.
Lucka a Niky ( 9m)
http://nikolasek.wz.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
17.12.04 19:19

My jsme občas dávali místo kaše do mlíčka odvar z ovesných vloček, taky to zahustí. Bohužel u nás, v ČR, jsem ho neviděla na pultech instantní, ke koupi jsem ho sehnala v Rakousku. Odvar ale obsahuje gluten, tak jestli je mimísek ohrožený alergií, raději zůstaň u kašičky.
Gábi a Danýsek 8m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.12.04 19:32

Ahoj, do mleka jsou i kase od Hami, Sunaru ci Hippu - ruzne druhy. Na krabici maji misto kapky vody, kapku mleka! My jsme je kupovali jeste nedavno, ale pak jsme presli na ty do vody, jsou levenjsi a Anetce chutnaji stejne, mylsim, ze v nich tak podstatny rozdil neni, protoze ty co michas do vody, tak v nich uz to mleko je:)

• Nahlásit
  • Citovat
210
17.12.04 19:37

Kase nemlecne ryzove dela treba Hami, Sunarka, Nestle, … je jich urcite vic. Treba Hami dela nemlecne i ovocne, ale ty obsahuji cukr:o( Me se nejvic osvedcila Hami, dobre se rozmicha a nezmolkuje. Pripravuje se rozmichanim v mlece.
Lepek se nedoporucuje do 8 mesicu, takze s jinymi kasemi, ktere jsou z obili, treba psenicne, bych jeste pockala.
Lenka&Matysek (11 mes.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama