Kojenecké lahvičky kolik jich mít doma?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
14.10.21 12:22

Kojenecké lahvičky kolik jich mít doma?

Maminky vy které máte miminko na Um kolik máte doma lahviček a s kterou značkou jste spokojené? My máme Avent Anti Colic a Natural.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
984
14.10.21 12:39

Mám sadu od Tommee tippee či jak se to píše..dvě 150ml a dvě 260ml..malé se z toho že začátku blbě pilo tak sem koupila ještě dvě na 120ml od Canpol babies bohaté mi to stačí..různé je střídám podle toho která je zrovna čistá..a když malá spi tak ty špinavé výmeju a dám vysterilizovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
727
14.10.21 15:22

Mela jsem vzdycky jen jednu lahev, mam anticolic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2190
14.10.21 15:34
@Euforia píše:
Mela jsem vzdycky jen jednu lahev, mam anticolic

Možná mě někdo sežere, ale taky tak, anticolic. Jednu. :D takovou tu, jak se přeskládá, nalije se do toho trochu vody a asi za 3 minuty je vysterilizovana v mikrovlnce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6575
17.10.21 22:20

Ja mam sedmitydenni dvojcata a kazdy ma jednu lahvicku, po jidle hned je hned umyju a dam do poradku na dalsi krmeni, a to jsme vetsinu dne v terenu venku v prirode.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
984
18.10.21 05:00

Jo kdybych měla jen jednu tak bych ji taky vždycky hned umyla a připravila na další použití…ale ze začátku se mi fakt dost hodilo že jich mám víc..byli sme v bojových podmínkách uprostřed stěhování a zařizování…v novém bytě sme kolikrát trávili většinu dne a sestavovali nábytek a dělali dokončovací práce. Netekla nám tam tepla voda.. elektrika taky nebyla připojena a dřez zpocatku taky žádný…takže bylo fajn mít sebou víc lahviček… :mrgreen: a nějak sem si na to zvykla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat