Kojení na veřejnosti s druhým dítětem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
31.10.21 14:17

Kojení na veřejnosti s druhým dítětem

Hezký den,

trochu bojují s kojením druhého syna. Prvorozený syn (nyní 2,5 roku) byl od počátku na UM, kvůli zdravotním komplikacím po porodu se nevytvořila ani kapička MM. Druhého syna (4 týdny) nyní plně kojím, ale nevím si rady, jak na kojení, když půjdeme na procházku, dětské hřiště, do zoo atp. Starší je hrozné šídlo, nevydrží v klidu počkat těch 20-30 minut než nakojím (je hrozně hodný, spoustu věcí si nechá vysvětlit, jen takovou dobu mi nevydrží v klidu počkat, aniž by něco z nudy nevyvedl, neutekl někam). Taky si neumím představit odhalovat se někde teď když začne zima. Někdy kojím i po hodině… Ale nechci kvůli tomu být prakticky pořád doma, to mi z bytu starší zase udělá kůlničku na dříví 8o nemáte nějaké tipy, jak jste toto řešily? Děkuji :* ps: kavárny atp nepřipadá nyní v úvahu, nejsem covid očkovaná

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10391
31.10.21 14:20

Pokud ti nevydrží, tak si pořiď vodítko pro dítě a prostě ho k sobě přivaž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26277
31.10.21 14:23

Ono čím dítě bude větší, tím delší bude ten interval mezi kojením, plus v zimě děti venku líp spí, takže bych tipla, že třeba 2 hodinky ti v kočárku mimco vydrží. V zoo bývají třeba nějaké koutky na kojení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8602
31.10.21 14:25

A číst pohadku při kojení? Usedel by to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
31.10.21 14:31

Já když musím syna nakojit, tak aby dcera vydržela v klidu(také 2,5 let a má problém chvíli posedět), tak jí dám svačinu. Na jídlo slyší a je chvilku v klidu :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1066
31.10.21 14:50

Ze začátku jsme chodili jen s manželem, kdy on hlídal starší. Teď po 4m už mimino vydrží minimálně 2 hodiny, vetsinou 3 až 4. Většinou vrazim prso než vyjdeme, ať pokud možno nemusím kojit venku. Já tedy nejsem moc akční, takže sama se dvěma dětmi chodím jen do známého prostředí (hřiště, vycházky po okolí, babička…). Do neznámého terénu jdu max. s jedním dítětem nebo i s manželem. Pokud jsem venku sama s oběma, kojím někde, odkud starší nezdrhne, třeba právě to oplocené hřiště.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
334
31.10.21 15:11

Vybírala jsem dětská hřiště s pískovišti a oplocením, malý mi tam v pohodě vydržel. Teď, když mám třetího a synovi jsou 3 a půl a holčičce dva, chodím ven na procházky jen s manželem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat