Kojení po kapačce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zdendulka.k
Kecalka 300 příspěvků 53 inzerátů 03.02.19 18:33
Kojeni po kapacce

Holky kdo ma zkusenost prosim..jsem od rana v nemocnici, podezreni na slepak, dostala jsem kapacku na bolest..mam skoro rocniho syna, stale kojim..jak dlouho nemuzu kojit? nebo existuji kapacky, pri kterych to lze? pri prijmu jsem to samozrejme hlasila a nikdo mi nebyl schopen rict zda kojit ci ne

Reakce:
Annnit
Kecalka 207 příspěvků 03.02.19 18:47

Ahoj, samozrejme zalezi, co v te kapacce mas. Ale ja nedavno lezela tyden v nemocnici a kapali mi na bolest. Hlasila jsem, ze jsem kojici. Mohla jsem ji proto dostavat jen 2× denne a bylo mi receno, ze je to defakto paralen v kapacce. Tak se jich tam jeste jednou zeptej. Ja si kapacku davala rano a syna kojila kolem 14hod a pak hned jak ho odvezli dalsi kapacka.

Filzefina
Kecalka 157 příspěvků 03.02.19 18:54

Zalezi co ti kape.

zdendulka.k
Kecalka 300 příspěvků 53 inzerátů 03.02.19 19:11

Naka analgetika,tak snad mi tu nekdo neco rekne

nozu
Extra třída :D 12119 příspěvků 03.02.19 19:31

mě jednou chytla záda takovým způsobem, že jsme jeli na pohotovost. Tehdy jsem dostala kapačku na bolest a nemohla jsem kojit 12 hodin po dokapání. Dítěti byly 4 měsíce, flašku s UM si za žádnou cenu nevzalo (a měla jsem v mrazáku odsáté i své mléko - taky nezájem). No, tak hol byla chvilku hladovka. Roční dítě bych s kojením nehrotila. Pokud to nepůjde, zkuste UM a nebo holt mléčnou dávku nahradíte jogurty atd.

Filzefina
Kecalka 157 příspěvků 03.02.19 20:15
@zdendulka.k pí­še:
Naka analgetika,tak snad mi tu nekdo neco rekne

Tak se zeptej sestry az prijde a kdyz rekne ze nevi, coz by me neprekvapovalo :roll: tak si nech zavolat doktora

iizabela
Zasloužilá kecalka 710 příspěvků 1 inzerát 03.02.19 20:56

S největší pravděpodobnosti kojit můžete bez ohledu na kapacku,ale zkuste pohledat tady nebo si rovnou napsat do poradny… :palec:
 https://www.mamila.sk/…na-dojcenia/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >