Reklama

kojici podprsenka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 20.09.09 21:45
kojici podprsenka

holky prosim vas je to nutnost mit kojici podprdu? k cemu vlastne je pokud nemam petky prsa? nikdy sem podprsenky nenosila..je mi to vylozene neprijemny byt v takovym postroji…mam si to porizovat? potrebuje to kazda? asi blbej dotaz…ale sama nevim a v okoli mam samy velkoprsi co to potrebujou :-)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Maggie_
Kecalka 154 příspěvků 20.09.09 21:55

počkej, až se ti prsa nalijou mlíkem, budeš ráda, že ti je něco drží a podpírá :lol: :lol: a taky ať máš do čeho dát tampony, když ti poteče mlíko, budeš mít fleky na oblečení :lol:

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 20.09.09 21:55

Kojoprda ti drží vložky. Každá to má jinak, mě mlíko stříká ještě teďko. Takže musím nosit vložky, abych ve dne neměla mokrý triko a v noci se nebudila ve svém malém soukromém rybníčku.

Měla by i držet prsa, přeci jen se zvětší, ale většina kojoprd je bez kostic, takže mi ten efekt nepřijde zas až tak markantní.

Endy
Závislačka 4874 příspěvků 20.09.09 21:57

Ahoj Mikitoo, sama sebe zaradim mezi velkoprse :) , takze nevim, jak ty s mensimy prsy, ale ja obycejnou bavlnenou kojici podprdu potrebovala rok. Vyhody - dobre se prala, pod kojicim trikem jsem jen decentne odklopila kosicek a nemusela lovit raminko nebo neco slozite pretahovat (casto jsem totiz kojila venku mimo domov, a mam zimni mimco) a ze zacatku jsem do ni mohla strcit doma i plinu kdyz mliko teklo…To bych do svych beznych civilnich podprsenek nedala. Tobe by ale mozna stacila nejaka mikrovlaknova „lambada“ nebo jak se tem sportovnim vrskum rika…Takze za me: nic dopredu neporizuj, uvidis podle situace a pripadne dokoupis…

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 20.09.09 22:04

Ahoj, já taky kojo podprdu nechtěla. Vypada jsem v ní jak ze 70 let :roll: . I pod tričkem to vypadalo divně. Moje kamarádka se tomu i smála.
Ale…
Byla jsem za ni v porodnici fakt ráda. Nikdy jsem neměla obr poprsí, ale už v těhu jsem měla o číslo a pul víc a tím nalitím o dalši dvě. Hlavně to rozepínání ve předu je opravdu super. Já nevim, jestli jste to měla každá, ale já když kojila z prvního prsa, tak mi hned začalo téct to druhé. Takže jsem měla to druhé pěkně schované a teklo do vložky než po posteli. Jinak mi prsa krásně držela nahoře. Nevim, jestli to mají všechny, ale ty moje měly raminka pevné, že po každém nalití nesjeli dolu.
Moje podprsenky, které jsem nosila před porodem, tak mi sice byly, ale po nalití byly těsné a prsa mi z nich vyjížděla 8O . Kojo podprda se přizpusobuje jak v nenalitém tak i v nalitém stavu. ale uvidíš, co ti bude vic vyhovovat. Je fakt, že já byla hotová mlékarna :roll: :lol:

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 20.09.09 22:04
Re: kojici podprsenka
mikitaa píše:
holky prosim vas je to nutnost mit kojici podprdu? k cemu vlastne je pokud nemam petky prsa? nikdy sem podprsenky nenosila..je mi to vylozene neprijemny byt v takovym postroji…mam si to porizovat? potrebuje to kazda? asi blbej dotaz…ale sama nevim a v okoli mam samy velkoprsi co to potrebujou :-)

Přímo kojicí prádlo možná nepotřebuješ, při malé velikosti stačí něco pružného. Ale jestli se obejdeš bez, no to nevím nevím. Mně je normálně tahle součást oděvu celkem k ničemu, ale prvních mnoho měsíců po porodu jsem v tom musela i spát, protože jsem byla pořád durch :roll: . Navíc většina žen má takový reflex, že když kojí z jednoho prsu, z druhého stříká mlíko :? (kromě toho, že některým umělkyním to teče samovolně…).

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 20.09.09 22:14

To je přesně muj případ. Me to teklo pořád :roll: a byla jsem ráda, když me je držela co nejvýš :roll: . A o noci ani nemluvím.....­.každou chvili durch.

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 20.09.09 22:16
Re: kojici podprsenka
Len-til-kah píše:
(kromě toho, že některým umělkyním to teče samovolně…).

jj, vždycky takové brnění, pak teplo a už to jelo. A lehnout si na prso je naprosto jistý způsob, jak spustit samotok.

Mám kojokošilky z HM, má to jen všitou lambadu, vepředu je to odepínací a když kojíš, tak ti netáhne na záda, jsou dostatečně dlouhé na zastrkání i do bokovek. V létě jsem je nosila jako tílka.

A podprdy mám z e-obchodu emanuela, zaslání rychlé, takže můžeš objednat až po porodu. Mám naturana, jedna bavlněná, květovaná bez ohrádky, ta je super a jednu černou s bílým proužkem a ta moc nevydržela, už se mi začala párat krajka na lemu.

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 20.09.09 22:22

Taky mám dvě kojicí košile, ale když má člověk v podprsence navíc dvě durch promočené pleny, tak se s tím narábá trošku hůře… není nad to rozepnout pyžamo :lol: .
Pružné nic alias lambáda pro desetileté dívky je na kojení super 8) .

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 20.09.09 22:29

dekuji za rady:) na te emanuele docela cucim ze maji i docela hezky podprdy kupodivu…to co jsem videla do ted bylo fakt sileny…tak asi poridim neco do porodky a pak az podle toho jak to bude vypadat.
ad kojici kosile…tim myslis ze rozepinaci je lepsi nez ta s tema dirama (aspon to na fotkach vypada jak nejaka kapsa).
a kdyz uz jsme u toho…je co k cemu ty jednorazovy kalhotky nebo lepsi nejaky obyc bavlneny?

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 20.09.09 22:30

Já mám košilky, jako spodní tílka. Košili mám jednu a vzdala jsem to, má tak malé otvory na prsa, že bych si to mlíko vymačkala ven, kdybych je krz ně rvala. Zato mám dvě košile z tenkého flanelu z Tchiba, stáli asi 150,– jedna, rozepínání mají až těsně nad pupík a ty jsou k nezaplacení.

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 20.09.09 22:34

Jednorázové gaťky nebyly špatnné, nosila jsem je 14 dnů, vždycky mi to z vložky alespoň trochu ujelo. Pokud máš bavlněné kalhotky, nějaké ty bombarďáky, kam se ti vložky vejdou a nevadí, že na nich třeba zůstane flíček, tak klidně ber ty.

Kalhotky jsem měla síťované a z nějaké netkané látky, ty z netkané byly lepší, protože měli střih jako normální kalhotky, síťované ale zase lépe drželi porodnickou vložku.

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 20.09.09 22:39

nemam to bych koupila (jestli jsou teda vubec bombardaky jeste k sehnani:-)…jen ten matros tech jednorazovych se mi zda ze musi byt desne neprijemny…tak jestli je to vubec nositelny…v ruce jsem to teda nemela..videla sem na fotkach,…ty sitovany.

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 20.09.09 22:53
mikitaa píše:
dekuji za rady:) na te emanuele docela cucim ze maji i docela hezky podprdy kupodivu…to co jsem videla do ted bylo fakt sileny…tak asi poridim neco do porodky a pak az podle toho jak to bude vypadat.
ad kojici kosile…tim myslis ze rozepinaci je lepsi nez ta s tema dirama (aspon to na fotkach vypada jak nejaka kapsa).
a kdyz uz jsme u toho…je co k cemu ty jednorazovy kalhotky nebo lepsi nejaky obyc bavlneny?
Řešení bývá různé, já mám u jedné jakési díry schované pod pruhem látky, který se vyhrne, a u druhé je to, tuším, skryté ve skladech látky, nebo něco takového.
Kalhotky určitě jsou k něčemu, hodně větrají a v pohodě se dají prát. Bombarďáky jsou taky fajn, ale to až tak na doma, v porodnici si ty síťované můžeš měnit často, použité přemáchnout a hodit na topení, schne to hodně rychle, což je super (akorát mrchy strašně pruží a mně třeba nikdo neřekl, že z nich vložka vypinkne do mísy jak blecha :oops: :lol: ).

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 20.09.09 23:08

Jo, s tím „vypinknutím“, to mě též nikdo neinformoval… :lol: 24h po porodu, v noci jsem oka nezamhouřila a najednou děsná potřeba na velkou - úprk na záchod (no úprk… S nateklým nástřihem a třema porodnickýma vložkama se prchá špatně) a tam, když jsem konečně chtěla dosednout, tak hup a vložka v záchodě. Než jsem ji vylovila, tak jsem se málem pos…

Dobrý bavlněný gatě jsou od Markse a Spencera Midis, v balení 5ks stojí myslím 250-300,–. Koupila jsem si o číslo větší a jsou super, příjemné, i s bříškem jsem je už nosila.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Lekce tance probudily v Genzerovi kance: Noční rande s novou láskou

Po práci legraci. Přesně v duchu tohoto hesla si sobotní večer poskládal... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >