Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Ahojky chtela sem se zeptat jestli nahodou monitor dechu nerusi kokosova matrace????? ![]()
My máme kokos ještě s něčím a monitor byl vždycky v pohodě
Žádný falešný poplach ![]()
ahoj, to slyšim prvně
, my máme kokosovo-pohankovou matraci, monitor máme půl roku a pořád funguje ![]()
Diky ja se jen ptam za kamosku protoze ja mam klasicky molitan a jen se zarazila jestli to pujde
Ahojky, my mame kokosovo-pohankovou matraci a nikdy s monitorem dechu preblem nebyl ![]()
ruší
kolikrát řvala uplně zbytečně a vim , že malej dejchal
tak jestli to spíš nebylo špatným monitorem…
taky mám kokos a monitor používám stále (10m) a ani jeden planý poplach…
Máme matraci 12 cm, kombinace kokos-pohanka. Monitor dechu (Nanny) s tím neměl vůbec problém! ![]()
Obnovuji diskuzi
vybiram matraci a nemuzu se rozhodnout - bud jen celokokosovou nebo kombinace kokos - molitan - kokos? Bude ten monitor dechu fungovat? A jaky byste mi doporucili? Dekuji. (Pro monitor jsem rozhodla, ze ho fakt chci).