Kokosová matrace a monitor dechu?

173
12.10.11 20:56

Kokosová matrace a monitor dechu???

Ahojky chtela sem se zeptat jestli nahodou monitor dechu nerusi kokosova matrace????? :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15404
12.10.11 20:58

My máme kokos ještě s něčím a monitor byl vždycky v pohodě :wink: Žádný falešný poplach :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
pjajaj
12.10.11 20:59

ahoj, to slyšim prvně :think: :-) , my máme kokosovo-pohankovou matraci, monitor máme půl roku a pořád funguje :palec:

  • Citovat
  • Upravit
173
12.10.11 21:00

Diky ja se jen ptam za kamosku protoze ja mam klasicky molitan a jen se zarazila jestli to pujde

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
44208
12.10.11 21:05

My jsme měli kokos - molitan a monitor fungoval..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
815
12.10.11 21:07

My máme kokos-pohanku a monitor bez problémů už 8 měsíců :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
kofola3
12.10.11 21:14

Měli jsme kokos a problém nebyl.

  • Citovat
  • Upravit
173
12.10.11 21:15

Dekuju :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3807
12.10.11 21:31

Ahojky, my mame kokosovo-pohankovou matraci a nikdy s monitorem dechu preblem nebyl :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7142
12.10.11 22:31

ruší :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: kolikrát řvala uplně zbytečně a vim , že malej dejchal

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6572
12.10.11 23:09

tak jestli to spíš nebylo špatným monitorem…
taky mám kokos a monitor používám stále (10m) a ani jeden planý poplach…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6902
12.10.11 23:09

Máme matraci 12 cm, kombinace kokos-pohanka. Monitor dechu (Nanny) s tím neměl vůbec problém! :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29436
13.10.11 09:10

Máme celokokos a funguje úplně normálně bez problémů.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
173
13.10.11 20:42
:-D
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
85476
2.10.14 15:43

Obnovuji diskuzi :-) vybiram matraci a nemuzu se rozhodnout - bud jen celokokosovou nebo kombinace kokos - molitan - kokos? Bude ten monitor dechu fungovat? A jaky byste mi doporucili? Dekuji. (Pro monitor jsem rozhodla, ze ho fakt chci).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek