Kolaudace zubní laboratoře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LauMar
Stálice 52 příspěvků 18.10.14 18:59
Kolaudace zubní laboratoře

Ahoj, prosím o radu. Potřebovala bych zjistit podmínky kolaudace zubní laboratoře. Nevím jestli je tam nějaká podmínka minimálních rozměrů místnosti atd. A taky by mě zajímalo, jestli musí být laboratoř schválená hygienou - předpokládám, že ano a taky mě zajímají podmínky.. Na netu nic nemůžu najít, takže budu vděčná za jakoukoliv radu. Moc děkuji :kytka:

Reakce:
katty89
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 18.10.14 19:33

Podmínky vybavení a vůbec podoby zubních laboratoří upravuje tahle vyhláška: http://www.zakonyprolidi.cz/cs/2012-92 Jinak pokud si pamatuju, funguje to tak, že v rámci stavebního řízení, vyžaduje stavební úřad závazné stanovisko hygieny, bez něj kolaudační souhlas neudělí. Předloží se stavební dokumentace a ona posuzuje, jestli jsou splněny výše uvedené podmínky.

wona
Závislačka 3729 příspěvků 19.10.14 12:56

@LauMar @katty89 má pravdu. Já jsem třeba ani nebyla majitelka laboratoře, jen jsem měla pronajaté místo a musela jsem mít schválený provozní řád od hygieny. Potom taky musíš doložit prohlášení o shodě od všech přístrojů, ale to jsme dokládali na Magistrát. Nevím, jestli sis oběhala nějaký uřady, ale tam ti dají informace, co od Tebe potřebují.

LauMar
Stálice 52 příspěvků 22.10.14 16:00

Moc Vám děkuji za radu, moc mně to pomohlo! :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >