Kolečkové brusle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jíťa28
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 19.06.11 13:55
kolečkové brusle

Zdravím všechny maminky, prosím o radu. Máme dceru, která oslaví 3.narozeniny,ráda se hýbe (odrážedlo, kolo,plavání,dlouhé procházky).Chtěla jsem se zeptat ostatních maminek, kdy dopřály svým dětem brusle a jaké??? (in-line, vedle sebe, nebo takové ty s těma 3kolečkama??? Prosím o všechny názory- positivní i NEGATIVNÍ. Moc děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Petra Z
Hvězda diskuse 52184 příspěvků 19.06.11 14:03

Asi bych zkusila ze začátku tyto
http://www.tipnet.cz/…rker-beetle/
nejsou drahé a uvidíš,jak jí to půjde a jak jí to bude bavit
já kupovala na Tchibo.cz před Vánoci super dětské brusle…jsou jak na led,tak inline a i se čtyřma kolečkama…a to se dá měnit.
A botka s nastavitelnou velikostí…

Lakynka
Neúnavná pisatelka 17031 příspěvků 19.06.11 16:10

Ahojky, já synovi taky koupila brusle nedávno.. Je tedy starší, ale to nevadí.

Koupila jsem také nastavovací velikost botičky.

http://eshop.heliasport.cz/…phaser-combo A jsou skvělé:). Šla jsem rovnou do koleček za sebou, protože mi to přijde stejné jako s učením na kolo- taky jsme šli rovnou do kola bez postranních koleček.

saja1
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 19.06.11 20:09

my naší (dle našeho sportovně nadané) starší cácoře pořídili inliny letos (je jí 4,5). Po pár pokusech na terase u babi se na nich naučila celkem rychle. sousedka se loni naučila taky před 5. narozkama. myslím, že ty 4 roky jsou na inliny minimum. s mladším dítětem bych asi šla do nějakých těch brusliček se 3 nebo 4 kolečky. a hlavně chrániče a helmu! sportu zdar!

pelikánek
Stálice 68 příspěvků 20.06.11 17:17

Já to řešila loni, s manželem oba bruslíme, tak malá chtěla taky. Loni jí bylo 2,5 roku tak jsem zvažovala které, jestli obyč nebo kvalitnější. Teď lituju, že jsem koupila ty obyč - šílená kvalita, vypadají jako tyhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?…, ale je to jiná značka a byly levnější. Nevěděla jsem jestli ji to bude bavit a hlavně se nebude bát, ona všechno chce, ale pak je šíleně opatrná - na odrážecím kole jí trvalo půl roku než začala normálně jezdit.
Loni se bála, měla kolečka vedle sebe a bruslila tak, že jsme ji museli držet podpaždí. Letos překvapila, zrovna dneska jsme byli, už jsme dali kolečka do řady a ona stojí, nepadá, nebojí se, rovnováhu drží, tak jen se doučit ´jezdit´a nechodit v nich. Samozřejmě musí mít chrániče a helmu, jinak se bojí, a najít co nejideálnější povrch bez nerovností.

tterka
Kelišová 5420 příspěvků 20.03.12 13:22
Rukavice na kolečkové brusle?

Lidičky, prosím, poraďte mi :kytka:
Už tři roky mám super dokonalé kolečkové brusle. Ovšem „jezdila“ jsem dohromady asi 10×.
Cca před rokem a půl jsem blbě najela k brance a utrhla jsem si nehet z lůžka. Od té doby se prostě bojím o ruce. Mám sice chrániče - i na dlaně, ale asi bych spíše potřebovala nějaké rukavice. Něco jako jsou cyklistické, ale chtěla bych je mít přes celé prsty (a nejlépe i nějak vyztužené, protože obvykle brzdím pomocí rukou :oops: )
Existuje něco takového? Hledala jsem na internetu, ale našla jsem buď jen ty s ufiknutými prsty, nebo zimní :think:
Jsem srab a fakt bez rukavic už asi nevyrazím a ségra mě už pár dní přemlouvá, ať si s ní jdu zajezdit, tak jí chci potěšit :oops: :lol:

MrsDuck
Zasloužilá kecalka 784 příspěvků 20.03.12 13:29

Zkušenost s tím nemám, ale napadá mě jedině rukavice na motokros - ty by měly být dobře vyztužené a určitě i nějak odvětrávané, protože se určitě ty ruce budou potit. Ale sehnat půjdou asi docela těžko, ještě k tomu dámské :think: leda na netu.
A nebo klasické kožené rukavice na řízení do auta, ty půjdou asi sehnat lépe, ale v kůži bude ruka skoro jak v igelitu. Ale taky s tím zkušenost nemám. Jen mě to napadlo :nevim:

zichisek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.12 14:48

Takové rukavice asi nebudou, leda fakt ty motokrosové a nebo mně napadlo neoprenové :think: Ty sice nejsou vyztužené, ale pro pocit ochrany by stačily a není v nich vedro jako v kožených :nevim:

Jíťa28
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 20.03.12 17:24

zkus Taktické rukavice(nejsou teplé, jsou různě vystužené, pogumované proti prožezu atd.

Jíťa28
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 20.03.12 17:31

http://www.hobbymalacky.sk/…idw-helikon/ nějaké levnější kolem 500Kč by 100% splnily účel

alanis
Zasloužilá kecalka 685 příspěvků 19.04.12 09:56

Prosím, napište jaké máte tak pro 3 leté děti kolečkové brusle. Naše malá je moooc chce a já navím jaké. Moc všem děkuji :mavam:

anoli30
Generální žvanilka 23856 příspěvků 19.04.12 10:44

Taky se teď chystám klukovi koupit ke 4tým narozeniná brusle. Ale nemůžem si moc vyskakovat tak budu kupovat podle ceny. Počítám tak kolem těch 500. Víc už je na nás moc.

ama-evelina
Stálice 85 příspěvků 22.04.12 08:00

holky kdo bruslíte, našla jsem video pro pobavení, sice je animované, ale stojí za to :lol: http://www.youtube.com/watch?…

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 13.06.12 22:53
@anoli30 píše:
Taky se teď chystám klukovi koupit ke 4tým narozeniná brusle. Ale nemůžem si moc vyskakovat tak budu kupovat podle ceny. Počítám tak kolem těch 500. Víc už je na nás moc.

My jsme podle ceny vybírali a teď se mlátím do hlavy, neb se mi opět v praxi ověřilo staré známé rčení: „Laciný dvakrát placený“ :zed: Koupili jsme v Tescu batoh bruslemi, chrániči a helmou - vše cca 700 Kč. Brusle nejezdí, chrániče se zničily po třech dnech a po kvalitě helmy se raději ani nepídím… Ale proč tuto diskuzi oživuji:
Dcera začala chodit do in-line kurzu a skvěle jí to jde (brusle si půjčuje od instruktora, protože ty naše z Tesca jsou fakt k ničemu). No, a já přemýšlím nad tím, jaké brusle jí pořídit. Instruktor doporučuje Rolleblade (mám je pro sebe taky a jsem moc spokojená), ale dívala jsem se, že jakýsi test vyhrály Tempish a Rollerblade skončily na 3. místě. Jste tu někdo odborník a poradíte? Máte doma pro 4 leté dítě nějaké moc fajn brusle, se kterými jste spokojeni? Popř. ještě uvažuju i nad bruslemi 2v1, že by se daly použít i v zimě na led. Máte a dáte někdo tip??? Vřelé díky :kytka:

joanee
Závislačka 3835 příspěvků 13.06.12 23:26

Jine brusle nez rogers by jsem si uz nekoupila… ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >