Kolik kojení v 8m ?Kojení a neštovice.

266
24.7.09 22:45

Kolik kojení v 8m ?Kojení a neštovice.

CHtěla bych se zeptat, kolikrát kojíte 8m miminko. ?
První synek zapíjel veškeré příkrmy, po roce trošku ubíral a skončili jsme po 17m. Pil i UM z lahve.
Druhý tak kojo 7×/den.Ale bohužel prodělal neštovice a odstavil se mi na3 dny úplně přes den :cry: (měl boláčky i v puse), kojil se jen v noci, tak 3× (měl horečku).Jinak jsem do něj dostala na pití akorát vodu ze skleničky.Teď je docela OK, ale to kojení, ač se snažím, spadlo z těch sedmi původních na 3. :roll: Kolik má vypít mlíka za den? UM nechce, ani ze skleničky, flašku vyhodí hooodně daleko.
Jinak příkrmy do něj padají jedna radost, tam problém není :wink: . Katty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1283
25.7.09 08:07

ahojky,

pokud se pamatuju, tak u té starší jsme v těch 8 měsících měli tak 3-4 kojení za den. ráno, odpoledne a večer. příkrmy jsme zapíjeli MM jen první týden:) a jiných tekutin jsem do ní taky moc nedostala , když vypila za den 100ml čaje, tak byla sláva. takže myslím, že 3 kojení za den a příkrmy by mu měly stačit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5784
25.7.09 09:41

Ahoj, myslím že jsi dosud kojila až dost 8O . Mě to taky tak vychází na 3-4 kojení za den (v noci vůbec nekojím to spí :wink: ). Prostě po ránu, pak kolem poledne a pak kolem 5-6 nebo před spaním. Příkrmy nezapíjí vůbec. A kolik má vypít mléka netuším :oops: . Akorát mě štve že mi moc nepije nic jiného, no alespoň poslední dny se trochu rozpila a vypije tak max 100ml. Předtím, ale nepila nic jiného než mléko.
jo a na příkrmech sníme taky hodně. Sní k obědu klidně i dvě skleničky - to netuším kam to davá :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
266
25.7.09 20:25

Děkuju za odpovědi. Jste mě uklidnili :wink: .
Nemám s kým srovnat, no a na to, co bylo s našim prvním broučkem, se asi budu muset snažit zapomenout :) , protože to bylo fakt něco.
Druhýmu mazlíkovi to snad bude stačit, když má těch 10kg :D .
Ještě jednou díky.Katty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama