Kolik lidí na screening?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dee10
Kecalka 312 příspěvků 10.07.19 17:25
Kolik lidí na screening?

Ahoj, v pátek jdu na 2.screening a chtěla bych se zeptat, kolik lidí si tam můžu vzít? Respektive myslíte, že tam může přítel i mamka? :) Nerada bych aby pak zbytečně museli čekat venku :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
M-A
Kecalka 418 příspěvků 10.07.19 17:29

@Dee10 já byla na tomhle jenom se synem, neměla jsem totiž hlídání, ale paní přede mnou byla ona plus další tři lidi, šli normálně dovnitř, ale mě to přišlo už moc… Každopádně asi pracoviště od pracoviště :nevim:

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 10.07.19 17:30

Js bych tam treba mamu v zivote nevzala :roll: jinak je to pracoviste od pracoviste, ja treba byla na jednom velkem v Praze a meli tam vylozene napsano, ze dovnitr smi navic jen jedna osoba :nevim:

Uživatel je onlinekacakaca
Závislačka 2769 příspěvků 10.07.19 17:31

Ja tam mela manzela a dve zvedave deti a bylo mi jedno, jestli to nekomu vadi. Oni jsou tam pro mne, ne ja pro ne. A? Byli moc mili.

Havlova
Zasloužilá kecalka 961 příspěvků 10.07.19 17:33

@kacakaca Jsou tam, aby vám zajistili zdravotní péči a ne kino pro celé příbuzenstvo.

Netopirek
Echt Kelišová 9881 příspěvků 10.07.19 17:33

Většinou jeden člověk. Záleží kam jdeš, jak to tam mají velké

Aduš8
Kelišová 5233 příspěvků 10.07.19 17:33

S partnerem určitě problém nebude, s mamkou nevím. Zavolala bych na určené pracoviště a zeptala se, já třeba byla u jednoho doktora, kde to byl takový krcálek a teď v druhém by se tam vešli Hujerovi.

Janli
Echt Kelišová 9310 příspěvků 10.07.19 17:34

Měla by jsi si uvědomit, že je to především důležité lékařské vyšetření a ne divadlo pro veřejnost. Já jsem tam nevzala ani manžela. Chci tam mít lékaře stoprocentně soustředěného na vyšetření a ne rozptylovaného kupou lidí, kteří se ještě pořád na něco ptají. Na podívanou je lepší si zaplatit 3D ultrazvuk a tam si vzít třeba celou Hujerovic rodinku.

Havlova
Zasloužilá kecalka 961 příspěvků 10.07.19 17:34

@Dee10 Zavolejte tam, kam máte jít. Já šla s kamarádkou, víc by se nás tam ani nevešlo.

Aduš8
Kelišová 5233 příspěvků 10.07.19 17:34

@Havlova :palec: přesně tak, zvlášť v dnešní době, kdy si člověk může nechat udělat i CD i 4Dfotky :D :D

Uživatel je onlinekacakaca
Závislačka 2769 příspěvků 10.07.19 17:35
@Havlova píše:
@kacakaca Jsou tam, aby vám zajistili zdravotní péči a ne kino pro celé příbuzenstvo.

Platila jsem za to celkem dost a ty se hod do klidu a nezavid, ze si nekdo umi zaridit to, co chce. :mavam:

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15081 příspěvků 10.07.19 17:41

Určitě předem zavolej - byla jsem dvakrát a poprvé určitě byl počet omezen na jednu osobu. Podruhé si to nevybavuji. Tak ať mamka zbytečně nejezdi, kdyby pak stala venku

Havlova
Zasloužilá kecalka 961 příspěvků 10.07.19 17:41

@kacakaca Já jsem v klidu, navíc, husy jsme spolu nepásly, tak se chovej slušně, pokud víš, co to je. :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.19 17:45

U druheho ditka sel manzel a tchyne s nasim synem. Zeptala jsem se zda se muze syn a tchyne podivat, ze pak pujdou na hriste.Mudr se divil proc nezustanou celou dobu :nevim: ja ale trvla na tom podivat se a jit ven. Nechtela jsem aby tam syn rusil.

Nikky121
Kecalka 255 příspěvků 10.07.19 17:50

Já sem teda brala přítele na screeningy s tím problém nebyl, a když sem měla kontrolní UTZ u mojí doktorky tak sem se jí zeptala předem jestli může jít i mamka, oba najednou bych asi nebrala, už by mi to přišlo jak kdybych byla předváděcí opička :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama