Kolik má vypít čtyřleté dítě?

5373
5.7.15 22:49

Kolik má vypít čtyřleté dítě?

Ahoj maminky,
chci se zeptat, kolik má vypít čtyřleté dítě? Malá mi za dnešek vypila tři jupíky (možná ani to ne).Děsně se potila (úplně z ní lilo)…Tak nevím zda s ní zítra nejít na pohotovost (pro jistotu) :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6607
5.7.15 23:03

Za normálních okolnosti 80-100ml na kilo, ve vedru víc, proč na pohotovost "pro jistotu " nechápu, čtyřletýmu dítěti uz jde snad vysvětlit nutnost pití, Jupiky pije proč? Kdyz uz by nepilo samotnou vodu, tak bych ředila jednoho Jupika nebo džus spoustou vody, pocení je v tomhle vedru normální.

Příspěvek upraven 05.07.15 v 23:04

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2106
5.7.15 23:04

Nechápu proc chces jit na pohotovost… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47206
5.7.15 23:07

Dyt je vedro, jak blázen s každého lije v takovém počasí.
Jen ať pije. K tomu na osvěžení studené ovoce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22509
5.7.15 23:09

Ježiš, proč na pohotovost?
Já nabízím púití neustále, 4,5letou i nutím. Ale kolik toho kdo vypil nesleduju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5283
5.7.15 23:09

Já nechápu ani pohotovost, ani jupíky :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47206
5.7.15 23:17
@fenny píše:

Tak možná píše jupiky, ale mysli flasku od jupiku naplněnou šťávou.
Mi taky decka pijí s těchto flasek od jupiku nebo water hlavně venku a když vypijí koupenou dělám do ni domácí stavu.
A pak tak se může stát, že to počítam množství na ty flasky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5283
5.7.15 23:22

@Kelsey Tak já bych v tomhle vedru nedávala ani šťávu, ale to je jedno, stejně nevím, jak je ten jupík velký a co vlastně pila, takže těžko můžu čuchat, jestli jí to stačí. A ano, v tomhle počasí leje z každýho, čtyřleté děti asi nebudou výjimka :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39071
5.7.15 23:23

Nechápu proč na pohotovost, pokud nemá nějaké problémy.

Čtyřleté dítě má mit cca 75 ml/kg. Do tekutin se počítá i vodnate ovoce, zelenina, polívky apod. Takže v tomhle vedru je ideální dávat meloun, okurku apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10365
5.7.15 23:33

Co bys dělala na pohotovsti 8o Holky vypijou ve vedrech tak litr vody každá, pít musí povinně, i kdybych je měla vydírat, že nejdřív napít, pak pohádka/dobrota/cokoliv žádaného. Hlava je nebolí, tak snad dobrý. Děláme studený čaj- sypaný nebo pytlíkový louhovaný ve studené vodě, skvěle to osvěží. Miminu jsem radši ubrala příkrmů a přidala mlíka :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4657
6.7.15 07:23

Já si myslím, že v tomhle počasí je ale úplně jedno CO pije, hlavně, že pije! Mě by teda holka vodu nevypila a na té pohotovosti bychom tak zřejmě skončili. MY teda pijeme bud štávu nebo džusy a pije dost, tak jsme v klidu. Jinak holt do pití nutit a dávat hodně ovoce např. meloun.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
6.7.15 08:21
@fenny píše:
:potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
brko
6.7.15 08:23

Tady se ukazuje, jak paradoxně některé maminky uvažují.. dávají klidně pít sladké-tedy škodlivé džusíky, zde strach o zdraví dítěte nemají, ale mají strach, když se jim dítě zpotí a šly by s ním na pohotovost.. nic ve zlém, jen jsem se zamyslela.. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
brko
6.7.15 08:31

Na druhou stranu souhlasím s tvrzením, že raději sladký hnus než nic. nicméně je to o tom, na co si děti naučíme.

• Nahlásit
  • Citovat
7369
6.7.15 09:02

Ja jsem matka plasan, ale v tomhle případě by ani me pohotovost nenapadla 8o myslim, ze pokud by jsi tam dorazila, docela by koukali! A ty jupiky radši nebudu komentovat, no vůbec nechápu, ze to vyrábějí!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama