Kolik máte doma stupňů ?

333
17.11.05 15:27

kolik máte doma stupňů ?

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat kolik máte doma běžně stupňů a kolik v ložnici - dětským pokoji ???
Díky.
Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2114
17.11.05 16:23

Ahoj, zalezi kdy. No o lete psat nebudu ale v zime mame bezne 18-20C i v detskym pokoji teda pro malou, starsi ma pokoj jinde a ta tam ma bezne 15-17C, probouzime se do 10-15C (podle zimy venku) a v techto stupnich vegetime do 12h (nez zatopime a barak se vytopi). Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1089
17.11.05 16:41

My mame teraz doma okolo 15-16st. Myslim, ze je to vo vsetkych izbach rovnako.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5552
17.11.05 16:49

Ahojky,

pripadam si zhyckana. Topime na 21stupnu, v loznici mame 19.

papa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
475
17.11.05 16:52

Ahojky, tak to máme doma saunu :oops: V obýváku máme 24, v ložnici 19.
Kuřátko a Honzík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
136
17.11.05 17:16

Taky si připadám jak trubka :oops: v obýváku 22st., v ložnici o hodně méně, ale probouzet se do 10-15st 8O 8O 8O brrrr, to bych asi zmrzla!!! 8O
Iva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2221
17.11.05 17:30

Ahoj

My běžně doma máme 23 stupňů, někdy až 26 stupňů - takže přetopeno, ale je fakt, že malého oblékám jen do bodíčka, protože by mu bylo horko, jinak v kuchyni máme 20 stupňů a na noc větráme do zimy, pak se lépe spinká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
17.11.05 17:54

Ahoj,
ted zrovna mame naaahodou v obyvaku 24stupnu a me je na padnuti :(
Jinak se teplota pohybuje okolo 21 stupnu, v loznici a v detskem pokoji okolo 18 - 19 a myslim, ze to je tak akorat.
Ale mit doma rano 15 stupnu, to by me asi zabilo!
E.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
914
17.11.05 18:18

My máme v ložnici 16 stupňů a v obýváku 18-19,ale to jsem trochu zapla topení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
333
17.11.05 18:53

Hmmmmm, tak my jsme asi taky zhýčkaní, teď mám v obýváku 23, v ložnici pak 19 - 20 - a to tam schválně netopíme. Jsem všemi deseti pro útlum topení, jenže vytápíme i matku - moji - a ta potřebuje tak 100 aby byla spokojená. Holky nevíte jak je to doporučováno ??????
A vy maminky co topíme jak my - nad 20, jak máte dítka oblečená ? Ema má tričko s dlouhým rukávem, punčochy, papučky a džínové šatečky. Není to moc ???
Díkec.
Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
17.11.05 19:17

Brrrrr-taky sme mrzli ale zvykly sme si. Nejhorsi je vylizt z pod teply periny, pak rovnou navlict do svetru a par ponozek a de to. Ma to jednu vyhodu, pred 3 lety jsme jeste bydleli v byte (tam je samozrejme teplo snad i kdyz nechcete) starsi byla dost nemocna ale tady ve starym kamennym baraku se tak otuzila…mnohem mene nemoci pro vsechny nebo ja bych bez mikyny a kalhot ven nevylezla a ona beha po venku v triku a kratasech 8O. Jinak co sem cetla v detskym pokoji ma byt 18-21C. Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6429
17.11.05 19:56

Ahoj,

my máme v bytě tak 20-21, někdy 19, jak to topení topí :-)
Na noc my spíme tak kolem 14 stupňům, malá má 16-18 (klesá jí v to v průběhu noci větráním). Přes den jí tam zatopím, tak má tak 20, na denní spaní zas vyvětrám na těch 17.

Když mám v místnosti víc, tak se budím s totálně vyschlou papulkou, ucpaným nateklým nosem, no děs.
Když tam je zima, tak je to super. Člověk je zachumlaný v pořádné dece a hlava nemrzne, jen se dýchá prima vzduch.

Zrovna minulý týden se tu známí divili, jak můžem spát v takové ledárně, oni že nevětrají, nestahují topení a bydlí a spí v 25 stupních. Tak to bych zase padla já :-)

E.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
333
17.11.05 19:58

Sany, jo jo bydlíme v bytě, ale budeme se stěhovat do domku a už se děsně těším jak si tam budu topit jak chci já, tzn. míň a míň :D . hlavně si mě potvrdila že je lepší mít míň stupňů a dítko se otužuje, než když ho přehřívám - momentálně neustále bojujeme s nachlazením.
Holt se budu muset pohádat s matkou jaké jsou teplotní priority.
Dík.
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1468
17.11.05 20:01

Ahoj.

Četla jsem, že na spaní má mít mimi 16-20 stupňů.
Radimek spinká ve svém pokojíku při 20 stupních. My s manželem máme v obývákoložnici 23 stupňů (prozatím jsme tu netopili, okno na jih).
V předchozím bytě jsme měli 18-20 stupňů a to jsem topila jako blázen. Neznám nic horšího než vlhký a studený přízemní ??? (vedle sklepů) byt.

Beruška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1192
17.11.05 20:20

Ahojda,

jelikož bydlíme ve dvoupatrovém baráku, tak vytopit ho celý na víc stupnů je otázka tak dvou hodin, už takhle nechci vidět účet za plyn z letošní zimy. V ložnici máme 18, to je řekla bych tak akorát, podle toho, co jsem četla, a jinak přes den se snažím v pokojích topit na 19-20, malý se zatím moc nehýbe, takže když si hraje rozvalený na gauči tak přes něj hodím lehkou deku. V noci spí ve spacím pytli, přikrytý fleecovou dekou a ještě jednou lehkou dečkou, snažím se dekou po stranách zabalit ruce, protože je má natažené nad hlavou a za chvíli mu vystydnou a kvůli nim má potom i ledový nos. Jenže on se v noci někdy vrtí a deka mu z nich spadne tak pořád vstávám a kontroluju ho…ale vevnitř má teploučko, tak nevím, jestli mu je zima nebo ne…??

Každopádně budeme asi docela otužilí, mám několik kamarádek z přetopených paneláků, oni i jejich děti jsou pořád nemocný, zatímco kluk známé z baráku s podobným „teplotním režimem“ jako my nebyl za ty 4 roky, co je na světě, nemocný ani jednou. Prostě nic se nesmí přehánět :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama