Reklama

Kolik máte skříní?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bábrdl
Generální žvanilka 20927 příspěvků 17.04.18 10:15
Kolik máte skříní?

Dotaz jasný. :lol:
Kolik máte skříní jen SAMI PRO SEBE?

Já mám jednu vestavěnou v chodbě, jednu v pokoji, pak jednu zásuvkovou komodu a ještě pět fochů v Kallaxu jen na hadry a krucifix furt se nemůžu vejít a cpu ty hadry do skříní mimo byt (naštěstí mám tu možnost). :mrgreen:

A to si o sobě myslím, že nemám zase tolik oblečení. :think:

Jak jste na tom vy?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1514 příspěvků 17.04.18 10:16

Kolik máte skříní?

Málo.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19335 příspěvků 17.04.18 10:17

Jednu skříň a komodu. Ale na skříni mám tři krabice kam dávám sezónní věci. Jo a ještě jednu skříň v předsíni, na kabáty a bundy.

acimedaca
Nadpozemská drbna 25684 příspěvků 17.04.18 10:19

Mám jednu část skříně - 4 velké a hluboké police, dva vysouvací koše, dvě tyče na ramínka. A v komodě jeden šuplík na roznošené věci. To je běžné každodenní oblečení. Pak mám ještě jednu skřín kde jsou bundy a kabáty a sportovní věci, polici kde mám kabelky, polici kde mám šály a rukavice.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19322 příspěvků 17.04.18 10:22
@AlphaOmega píše:
Kolik máte skříní?Málo.

Přesně :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Úložného prostoru není nikdy dost.

Ale mě už to popravdě docela štve, jak mám barák nacpanej věcma a bordelama, mám pocit, že mi to tam padá na hlavu a tak to statečně třídím. Vyházela jsem spoustu věcí, na které nikdo nesáhl deset let, už se mi podařilo zlikvidovat v chodbě tři skříně. Musím to však dělat pomalu a opatrně, páč mam chlapa, co skladuje kdejakou bejkárnu a při příliš velké čistce by se zasekl a bylo by zle :jazyk: :mrgreen:

Uživatel je onlineTableta
Závislačka 3964 příspěvků 17.04.18 10:27

Jednu komodu o 4 šuplíkách :nevim: A je to Malm z Ikea :lol: Všechen náš nábytek je z Ikea a vůůbec mi to nevadí! :lol: To já jen tak… :jazyk:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19322 příspěvků 17.04.18 10:28

Jinak já mám jednu policovou skříň klasickou a jednu polovinu skříně na ramínka.
Chlap potřebuje tak o polovinu prostoru víc než já :roll: :zed:
Né že by tak moc točil oblečení, ale skladuje i pět let džíny, co už mu nejsou…

Uživatel je onlineKriss Tina
Závislačka 4714 příspěvků 17.04.18 10:31

Jednu komodu se 2 polickama a 2 šuplíkama a k tomu věšák na šaty a svetry. Mám málo hadru. Každý člen rodiny má jednu komodu, akorát bundy máme na vesaku na chodbe… Asi máme málo věcí… I jiné skříně třeba v kuchyni nebo obyvaku máme poloprazdne :nevim:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19322 příspěvků 17.04.18 10:31

@Tableta ty jo, ty se s komplet oblečením vejdeš do čtyřšuplíkové komody? 8o Popravdě, to by se mi taky líbilo :D Ale takhle hodně osekat se mi to asi nikdy nepodaří…
Ono taky záleží, co kdo dělá a kde pracuje.
Já třeba, kvůli práci, jen šatů a šatovek mám cca 15 kousků. Nemůžu prostě točit jen dvoje.
A věci na zimu na hory zabírají taky prostoru jak blázen…

Uživatel je onlineTableta
Závislačka 3964 příspěvků 17.04.18 10:34

@Mar__tanka1983 ne tak uplně :lol: V šatní skříni mám bundu, vestu a kabát, ale jinak tam skladuju jen haramdpádí ložní prádlo. A spoďáry s ponožkama mám v takovým velkým košíku pod nočním stolkem. Ale jako jo, běžný oblečení - trika, šaty, pyžama, mikiny a gatě se mi tam vlezou. Teda přiznám se, mám to v 5 šuplíkách, ale z toho mám ve dvou z půlky schovaný knížky :D Takže jsou 4.

No jo, já nepracuju, jsem ještě na RD a hodně jsem toho v rámci minimalismu vyházela. Ale stejně tam mám asi 2 rifle, do kterých mi přebývá 20kg :oops:

koziskova
Kecalka 178 příspěvků 17.04.18 10:41

Já aktuálně mám dvě velké skříně na ramínka (vesim i trička), pak zhruba půlku velké skříně v chodbě na bundy a kabáty, pak komodu se 3 šuplíky a hodně polic na boty.

Nemůžu se vejít, na svou obhajobu říkám, že hodně pomalu hubnu těhotenská kila a protože chodím do práce, nakoupila jsem větší velikosti. Takže mám téměř kompletní šatník zhruba ve dvou velikostech…

Sany80s
Kelišová 6279 příspěvků 17.04.18 10:50

Jednu skříň a jednu komodu. Zimní kabáty a bundy mám s ostatními v jedné skříni v chodbě.
A připadá mi, že toho mám víc než potřebuji.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19322 příspěvků 17.04.18 10:56

@Tableta gratuluju k minimalismu, já se k němu taky snažím propracovat, ale kupodivu není to tak jednoduché. Člověk na věcech lpí víc, než si myslí… :think:
Ale makám na tom. A ještě líp by mi to šlo, kdyby mě to permanentě nebojkotoval chlap. Mám bohužel tu zkušenost, že ve chvíli, kdy vyhodím věc, na kterou se pět let práší, do týdne ji bude potřeba… :mrgreen:

Ijen
Zasloužilá kecalka 813 příspěvků 17.04.18 10:59

To je uplne jedno kolik jich mam, nakonec je to vzdycky malo.

MonikaN.89
Ukecaná baba ;) 1928 příspěvků 17.04.18 11:00

My teda nemáme v bytě klasickou skříň, ale „komoru“ kde máme věci pověšené na tyči a nad tím poličku, kde jsou věci složené, ale vždy musím měnit šatník na letní a zimní tak, že věci složím do tašek a navěsím letní, takže místa málo. :zed: :mrgreen: :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Reklama