Poslední zvonění - co na sebe?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

18verca
Stálice 74 příspěvků 16.04.18 11:25
Poslední zvonění - co na sebe ?

Ahoj holky, za dva týdny mám poslední zvonění a moc mě nenapadá co na sebe.. :D jsou tady nějaké kreativní ženy, které mají představivost a pomohly mi? Prosím pište své názory, budu mooc rada :potlesk: :pocitac:

Reklama

Reakce:

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 16.04.18 11:27
@18verca píše:
Ahoj holky, za dva týdny mám poslední zvonění a moc mě nenapadá co na sebe.. :D jsou tady nějaké kreativní ženy, které mají představivost a pomohly mi? Prosím pište své názory, budu mooc rada :potlesk: :pocitac:

nemáte jako třída nějaké téma?

Celeste97
Kecalka 291 příspěvků 16.04.18 11:27

U nás chodily spolužačky třeba za hippies :roll: jednoduché sehnat obkečení :palec: ale když jich bylo z každé třídy 5 nebylo to už tak vtipné :roll: :lol:

18verca
Stálice 74 příspěvků 16.04.18 11:29

@jdukolem Žádné tema prave nemame.. naše třída se neumí domluvit, jsme hrozny kolektiv, ale nechceme si to nechat zkazit protivnyma lidma :lol:

Mgree
Kecalka 427 příspěvků 16.04.18 11:29

Já jsem šla za starou babku třeba :mrgreen:

elen-ka
Extra třída :D 11202 příspěvků 1 inzerát 16.04.18 11:43

@18verca pokud se neumíte domluvit jako třída, zkuste se domluvit pár holek a kluků na nějaké téma.

Russet
Kelišová 6812 příspěvků 16.04.18 11:47
@18verca píše:
Ahoj holky, za dva týdny mám poslední zvonění a moc mě nenapadá co na sebe.. :D jsou tady nějaké kreativní ženy, které mají představivost a pomohly mi? Prosím pište své názory, budu mooc rada :potlesk: :pocitac:

U nás šel každý v nějaké barvě.

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 16.04.18 11:56

Můžeš si vzít černé legíny a rolák, omotat se pravidelně žlutou lepící páskou, vyrobit si tykadla a jít za včeličku :D

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2078 příspěvků 16.04.18 12:08

My jsme si s kamaradem vyrobili sukne z krepovyho papiru, k tomu zeleny tricko a uz vlastne ani nevim, za co jsme tenkrat sli :mrgreen: Ale pamatuju si, ze byla zima jako blazen. Koukni co doma mas a cim ujetejsi, tim lepsi. Spoluzacky byly za kovbojku, dve za zajice, jedna za cernou vdovu a posledni za slapku :mrgreen:

Poci
Povídálka 46 příspěvků 16.04.18 13:17

Ja sla za policajtku, muj tata je policista, tak to bylo snadne. Kamaradka taky nevedela, tak si vzala monterky, hasak a sroubovak do kapsy, namalovala knirek a byla proste za instalatera :nevim: :D :D

18verca
Stálice 74 příspěvků 16.04.18 13:33

Děkuji vám všem moc za návrhy :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama