Reklama

Dnes ožralý chlap obtěžoval mou dceru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terinka4444
Hvězda diskuse 66711 příspěvků 15.04.18 19:45
Dnes ožralý chlap obtěžoval mou dceru

Jdu se asi jen vypsat. Nebo nevím. Jsem z toho stále v šoku. Dneska jela dcera, 11 let, koňské závody. Všude plno lidí, narvané stáje, závodiště, bílý den, dvě hodiny odpoledne, dojezdila a šla pustit koně do výběhu, odhadem 500 metrů za stáje po polní cestě na louku prostě. Tam byl chlap, jak pustila koně a zavírala ohradu, šel po ní, že prý ať jde s ním k němu domů, že má tady kousek chatu. Říkala že ne, tak se po ní sápal, utekla mu, běžela zpátky. Byla s babičkou, ta okamžitě volala policii, dojeli, vyšetřovali. Nakonec zjistili, kdo to byl, ale nic z toho není. Prý mu jen důrazně vysvětlí, že se nemá přibližovat k dětem. Je tohle normální závěr, že se nebude nic víc dít? Ty holky tam chodí denně několikrát, pro koně, odvézt zpátky koně. I k večeru, když dojezdí. A s takovým chlapem dopředu nic neudělají? Jsem z toho dost přešlá :zed: Nevím, co dělat dál.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Monchichik
Závislačka 4200 příspěvků 15.04.18 19:53

No tady to bohužel normální je, dokud se něco nestane, nemůžou nic dělat :cert:. Ale je to hrozný. Malou bych nenechala o samotě, ať tam ty koně chodí odvádět někdo s nima.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2269 příspěvků 15.04.18 19:55

Hajzl, nemuzes se domluvit s nejakejma chlapama z okoli, aby mu durazne domluvili, ze tohle bylo naposledy? Nerikam aby ho hned serezali, ale aby mu aspon poradne pohrozili. Holku u koni hlidat, snad maji nejakej dozor ve stajich, kdyby se treba delsi dobu nevracela. Bohuzel policie nic nezmuze, kdyz nic neudelal. Smejd jeden, usekla bych mu ruce :pocitac: chudak mala.

terien
Kelišová 7473 příspěvků 15.04.18 19:55

A co s ním udělají? Na vazbu to není ani náhodou tak co s ním? Je to hrozný, ale je to tak.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.18 19:57

To je hnus. Ale co s nim maji delat? Nerypu jen me zajima jake bys mela reseni.

terinka4444
Hvězda diskuse 66711 příspěvků 15.04.18 19:57
@terien píše:
A co s ním udělají? Na vazbu to není ani náhodou tak co s ním? Je to hrozný, ale je to tak.

no já to nechápu, kdyby se mu nevysmekla a neutekla, tak co by bylo? To prostě chlapovi, co si šel ulovit malé dítě řeknou, hej ty, tohle se ale nedělá a tím to končí? Je mi úplně zle.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1904 příspěvků 15.04.18 19:57

@terien já bych ještě jakž takž pochopila nečinnost policie, kdyby byla dospělá. Ale sápal se po 11-ti leté holčičce, vždyt to je prakticky pedofilie :nevim: hnusák jeden :poblion:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1904 příspěvků 15.04.18 19:59
@terinka4444 píše:
no já to nechápu, kdyby se mu nevysmekla a neutekla, tak co by bylo? To prostě chlapovi, co si šel ulovit malé dítě řeknou, hej ty, tohle se ale nedělá a tím to končí? Je mi úplně zle.

mně taky :poblion: hele a nejde se zeptat na policejní lince, jestli ten postup byl OK? Vzpomínám si, že vesnická policie jednou odmítla řešit autonehodu, tak si známý zavolal měštáky, kteří v té situaci museli přijet. A úplně jiný přístup.

terinka4444
Hvězda diskuse 66711 příspěvků 15.04.18 19:59
@Doe_Jane píše:
To je hnus. Ale co s nim maji delat? Nerypu jen me zajima jake bys mela reseni.

Zavřela bych ho, až zčerná. Nevidím to objektivně, jde o mé dítě, ale je to prostě chlap, co šel po malé holce. Co když za týden půjde po jiné malé holce? Ty děti chodí pro koně denně x-krát. Ten pohyb holek v tomhle věku je tam poměrně velký. Prostě je mi z toho úplně zle.

terien
Kelišová 7473 příspěvků 15.04.18 20:01
@terinka4444 píše:
no já to nechápu, kdyby se mu nevysmekla a neutekla, tak co by bylo? To prostě chlapovi, co si šel ulovit malé dítě řeknou, hej ty, tohle se ale nedělá a tím to končí? Je mi úplně zle.

To by mohl být pokus o znásilnění, o ublížení na zdraví,… To už by se možná na něco napasovalo :think: takhle je to max. na záchytku, přestupek ke komisi a zdarec.

terinka4444
Hvězda diskuse 66711 příspěvků 15.04.18 20:01
@Lalelale píše:
mně taky :poblion: hele a nejde se zeptat na policejní lince, jestli ten postup byl OK? Vzpomínám si, že vesnická policie jednou odmítla řešit autonehodu, tak si známý zavolal měštáky, kteří v té situaci museli přijet. A úplně jiný přístup.

no tohle byla státní policie, volali 158 a přijela normální policie, vzali si kontakty, kdyby ještě něco bylo potřeba a řekli, že mu domluví. Toť jako vše. Mně se zdá neuvěřitelné, že prostě v podstatě jako nic nespáchal :nevim:

terien
Kelišová 7473 příspěvků 15.04.18 20:02
@Lalelale píše:
@terien já bych ještě jakž takž pochopila nečinnost policie, kdyby byla dospělá. Ale sápal se po 11-ti leté holčičce, vždyt to je prakticky pedofilie :nevim: hnusák jeden :poblion:

Je to dobytek, o tom žádná :pocitac:

terinka4444
Hvězda diskuse 66711 příspěvků 15.04.18 20:02
@terien píše:
To by mohl být pokus o znásilnění, o ublížení na zdraví,… To už by se možná na něco napasovalo :think: takhle je to max. na záchytku, přestupek ke komisi a zdarec.

Bože, doteď jsem si neuvědomovala, jak je svět pro ně nebezpečný, je mi z toho úzko.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2269 příspěvků 15.04.18 20:02
@terinka4444 píše:
Zavřela bych ho, až zčerná. Nevidím to objektivně, jde o mé dítě, ale je to prostě chlap, co šel po malé holce. Co když za týden půjde po jiné malé holce? Ty děti chodí pro koně denně x-krát. Ten pohyb holek v tomhle věku je tam poměrně velký. Prostě je mi z toho úplně zle.

Me je na bliti ze se ceka az neco opravdu udela a ze se ceka na to, ktera mala holka bude mit toho cernyho petra a znicenej zivot. Chapu, ze se nic delat neda, ale je to desivy.

terien
Kelišová 7473 příspěvků 15.04.18 20:04
@terinka4444 píše:
Bože, doteď jsem si neuvědomovala, jak je svět pro ně nebezpečný, je mi z toho úzko.

Tohle je to, co mě děsí nejvíc. Nemoc a pak fakt, že nějakej magor se ráno rozhodne že si vyhoni péro nad malou mrtvou holkou a ty nemáš šanci tomu zabránit :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama