Reklama

0,5 kg nahoře za den

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Embý
Kecalka 154 příspěvků 16.04.18 09:03
0,5 kg nahoře za den

Ahoj holky, jak je možný, že mi za den vylítne váha o 0,5 kg. Nejím vůbec sladké, včera jsme byli na výletě a dala jsem si 3 malé lívanečky. Může to být z nich?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tableta
Závislačka 3958 příspěvků 16.04.18 09:06

@Embý Je to možný, to je minimální váhový výkyv, neni to nic neobvyklého. Z lívanečků to být může a nemusí, protože půl kila za den je opradu v normě ;)

Ivana 85
Závislačka 2981 příspěvků 16.04.18 09:07

@Embý ne urcite to neni z livanecku a jinak vaha o 0,5kg nahore vubec bic neznamena. Zitra to muze byt uplne jinak.

ugluk
Hvězda diskuse 42140 příspěvků 16.04.18 09:09

Símtě, já naberu dvacet deka už jenom tím, že se jinak postavím na váhu :mrgreen: Půl kila mi lítá dle toho, co jsem snědla, kolik toho vypila, kdy byla naposledy na záchodě, no a taky hormonální výkyvy během cyklu - blížící se MS poznám i dle toho, že mi váha vyleze klidně o kilo. Nevážím se teda rozhodně denně, ale stabilní váhu si držím už roky a půlkilový výkyvy nejsou nic.

Embý
Kecalka 154 příspěvků 16.04.18 09:09

Někdy člověk musí zahřešit. Děkuju holky, uklidnily jste mě. :) :hug:

Ivana 85
Závislačka 2981 příspěvků 16.04.18 09:13

@Embý ja hubnu od ledna, mam dole 11 kg. Vcera jsme meli oslavu, sezrala jsem asi milion chlebicku. Naprosto bez vycitek, vedela jsem jsem ze i pokud dnes bude na vaze vic tak zitra uz to tam nebude.Ze 3 livancu bych fakt depky nemela.Ja zastavam nazor ze jednou za cas si proste musis doprat, jinak nemuzes vydrzet dlouhode na hubnouci vlne.

Adinka_2012
Závislačka 2601 příspěvků 10 inzerátů 16.04.18 09:14

Dle mého nemůžeš přibrat 0,5 kg jen kvůli pár lívanečkům. A kolísání váhy je prý u žen normální. Já to teda pociťuji v poslední době v souvislosti s MS celkem dost. Lítají mě 2-3 kg. Jsem štíhlá, tak by to nevadilo, ale já to cítím a vadí mi to, ale nic nenadělám. Navíc taky záleží, jak chodím na záchod, kolik piju, kdy se vážím, jak se hýbu. Ale 0,5 kg na sobě nepoznám.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32989 příspěvků 10 inzerátů 16.04.18 09:16

0,5 kg je běžné kolísání. Můžeš být více zavodněná, nafouknutá, mít plná střeva… Když to řeknu blbě, bude stačit jít na záchod a bude to pryč. Náhodně snědené 3 lívanečky ti určitě neublížily.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19272 příspěvků 16.04.18 09:30

Mě běžně lítá nahoru dolu kilo. Stačí si dojít nebo naopak nedojít na záchod, víc se napít ;)
O hormonálních výkyvech ani nemluvím, tam mi to skočí i o dvě kila během tří dnů nahoru dolu.

Embý
Kecalka 154 příspěvků 16.04.18 09:39

Je to šílený no, mám týden před MS, tak to přisuzuju asi zavodnění. Na záchod chodim pravidelně, v tom bych problém neviděla. :kytka:

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 672 příspěvků 16.04.18 09:52

@Embý To může být i zadržená voda a večer budeš třeba zase o půl kila lehčí.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9566 příspěvků 16.04.18 10:04

Ja od ovulace do ms naberu vždy tři kila a pak je zase ztratim po ms ;) takže to klidně muze byt i fázi cyklu

blumen
Hvězda diskuse 40288 příspěvků 16.04.18 10:07

@Embý vaha takto bezne kolisa. Zavodneni, malo tekutin, stolice :nevim: lepsi se vazit 1× tydne, vzdy ve stejnou dobu, pokud hbnes.

jancabr
Kecalka 311 příspěvků 28 inzerátů 16.04.18 13:11

@Embý pokud tě zajímá přesná váha, tak idální je vážit se ráno hned potom, co si zajdeš na záchod (málá/velká potřeba). Tak by mělo mít tělo pouze skutečnou váhu bez právě snědeného jídla, vypitého pití. Půl kila za den nahoru nebo dolu je naprosto běžná váhová změna.
@Tichošlápek jo, taky to na sobě cítím. Mám dvoje kalhoty o číslo větší, které nosím kolem MS :lol:

Havran007
Ukecaná baba ;) 1868 příspěvků 16.04.18 13:13

Tak mě váha lítá i o 2-3 kg za den. Záleží to na retenci vody a plnosti střev. Lítá mi hlavně z neděle na pondělí. Víkend se přejídám, takže v neděli večer mívám o 3 kg více než v pondělí dopoledne.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama