Kolik mléka

7
4.10.06 18:07

Kolik mléka

Ahoj, prosím vás o radu. Lucce je 8 měsíců, od 4 měsíců je přikrmovaná. Nekojím. Dávám jí ráno jak se vzbudí mléko (7h), dopoledne přesnídávku(10h), pak oběd(zeleninu, maso atd..)(13h), odpoledne jogurt(16h) a večer zase mléko(19h).Pak jde spát a spí celou noc. Zbyly nám tedy dva chody, ve kterých pije malá mléko, jenže ona ho vypije strašně málo, jen 90-100ml, zkusila jsem i různé druhy a nic…Víc nevypije, takže má denně jen asi 200ml mléka + jogurt. Píše se, že mléko by nemělo klesnout pod půl litru denně, ale nevím jak ho do ní dostat, jogurty i ovoce jíst musí…nemám kdy jí další mléko dát. Zkoušeli jsme dávat večer před mlékem ještě kašči, ale za prvé jí nechutnala, a za druhé potom nevypila skoro vůbec nic. Slyšela jsem že i tvrdé sýry mám zkusit, jenže ještě nemá ani zuby, tak jak a do čeho jí je dát, že… Někdo říká že víc jogurtů…ale kdy???? Na svačinu sní jeden a pak už není kdy ho dát, přece ne místo zeleniny v poledne nebo místo ovoce…No…děkuji za vaše názory. snad nám něco pomůže, dííík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9867
4.10.06 19:01

Sabero, je to pul litru mleka a ci ekvivalent v mlecnych vyrobcich - takze i jogurt se pocita, davej plnotucny…
Zkus pohledat, hodne se tu o tom psalo uz driv, kdyz nenajdes pisni a napisu vecer, ted je u nas vecerni spicka :)
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1719
5.10.06 08:57

Sabero, já bych si s tím nedělala až takovou hlavu, ta magická hranice půl litru tu straší podle mě celkem zbytečně..Pro tvůj klid - tak jí zkus přidat UM i do ostatních jídel (třeba klidně do té zeleniny..). Ale fakt bych kolem toho nedělala humbuk - malá ti jí krásně a to spaní v noci ti tu spousta lidí může jen závidět :-)

Klaris

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
5.10.06 09:00

Já vím

Ahoj, já vím že mám skoro zázračný dítě :lol: Díky za příspěvky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek