Kolik si vydělá prodejce aut?

Anonymní
13.9.20 22:19

Kolik si vydělá prodejce aut?

Ahojky, bavilo by mě pracovat v obchodu a naskytla se mi možnost nastoupit na pracovní pozici asistentka prodeje nových vozu. Zajímalo by mě kolik si tak +- prodejci vydělají nějak těm ohromným částkam nevěřím. Jednalo by se o značku Opel. Děkuji moc za každou odpověď :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
60403
13.9.20 22:26

Logicky podle prodaných kusů.. Máš základní mzdu, tu ti dají vždy.. Zbytek je dílem štěstí, náhoda a tvoje dovednost.. Provizni systém je super, pokud makáš.. Pokud ale marodis, nebo obchod zavřou atd, tak jsi v háji.. Přesnou částku ti nikdo nerekne :think: sama dělám v provozním systému a já bych neměnila :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.9.20 22:30

@martina.se sice mi to bylo jak říkám nabídnuto ale spíš mě baví ten obchod. O auta se právě moc nezajímám a tak ještě přemýšlím.. Ikdyz vše se dá naučit že. Práve mi bylo prislibeno kolem 30tis čistého tak nevím nevím.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.9.20 22:47

Od školy jsem věděla, že chci dělat v obchodě s lidma. Po škole jsem šla na IČO a už jsem u jedné firmy přes 10 let. Placená jsem pouze z provize. Neměnila bych :srdce:. Takže pokud tě to láká, jdi do toho!

• Citovat
  • Nahlásit
5480
13.9.20 22:57
@Anonymní píše:
@martina.se sice mi to bylo jak říkám nabídnuto ale spíš mě baví ten obchod. O auta se právě moc nezajímám a tak ještě přemýšlím.. Ikdyz vše se dá naučit že. Práve mi bylo prislibeno kolem 30tis čistého tak nevím nevím.

oni nabízejí mzdu v čistém? 8o jasnovidci. Ne do toho bych nešla, ne kvůli prodeji, ale kvůli té nabízené čisté mzdě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5199
14.9.20 05:49
@Anonymní píše:
@martina.se sice mi to bylo jak říkám nabídnuto ale spíš mě baví ten obchod. O auta se právě moc nezajímám a tak ještě přemýšlím.. Ikdyz vše se dá naučit že. Práve mi bylo prislibeno kolem 30tis čistého tak nevím nevím.

No to by me hnedka prastilo do nosu, nabizeny plat v cistem. To je preci nesmysl, ktery nemuzou garantovat. Je sice hezky, ze vas bavi obchod, ale jak to auto chcete prodat, kdyz se o ne nezajimate? Taky jsem pri vyberu auta narazil na pani, ktera autum evidentne nerozumela a u cloveka, ktery mi neni schopny veci vysvetlit a odpovedet na otazky, bych si nic nekoupil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8936
14.9.20 06:54

@Cenarius Tak do toho se vpraví. Já prodávám podlahy a dveře a taky jsem byla tímhle oborem nepolíbená. Všechno se dá naučit, stačí chtít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1917
14.9.20 07:24
@Anonymní píše:
Ahojky, bavilo by mě pracovat v obchodu a naskytla se mi možnost nastoupit na pracovní pozici asistentka prodeje nových vozu. Zajímalo by mě kolik si tak +- prodejci vydělají nějak těm ohromným částkam nevěřím. Jednalo by se o značku Opel. Děkuji moc za každou odpověď :)

Pokud nebudeš vyloženě tele, tak těch 30 t. mít budeš. Samozřejmost ale je se zajímat o to co prodáváš a naučit se.
Taky bude záležet na to, jestli je to velký autosalon nebo malý prodejce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
373
14.9.20 08:13

Brácha to dělá, ale autům rozumí, takže dokáže poradit. :nevim:. Jinak má tedy nic moc základ a k tomu zbytek podle prodeje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60403
14.9.20 20:03
@Anonymní píše:

Pokud nabízí mzdu v čistém, tak bych jim moc nevěřila.. Jinak provizni system je celkem fajn.. Za mě určitě :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama