Život – co s ním a jak dál

Anonymní
13.9.20 16:38

Život a co s ním a jak dál

Ahoj holky Poslední dobou mám docela depky se svým životem. Bude mi 37, mám 19 let partnera a 11 syna
Dělám za minimální mzdu stabilní ranní a víkendy volné.
Mám pocit že už mně v tom životě nic hezkého nečeká. Kdyz vidím kamarádky, co celý život nemuseli hnout prstem, mají vše, skoro žádné starosti, několikrát do roka dovolená u moře, tak mi to přijde líto že vlastně já z toho života nic nemám. Prace, domů, uklidit a furt dokola :(
Na dovolené u moře jsme byly jednou.
Sleduju i tu Belohorcovou na IG a tiše závidím. Bezstarostny život, zije u moře, nemusí řešit peníze apod. Nevim jak být šťastná a vyrovnaná. Všechno mně štve a nevím jak z toho ven. Bojim se že zestárnu v našem městě a život mi uteče mezi prsty.Muj sen je právě žít někde u moře, mít práci kterou budu milovat a těšit se do ní a neobracet každý měsíc každou korunu. Nekupuju si ani značkové věci. Kolikrat když mi kamarádka řekla at jdu na pivo, tak jsem se raději vymluvila na něco. Vedle ní vypadám jak šupák :lol: Navíc ona je hubená a já teda moc ne a prostě necítila bych se vedle ní ok :roll: Kafe doma to jo..to je v pohodě :lol:
Máte to taky některá z Vás takto?
Taky by mně zajímalo, jestli je to opravdu výhra žít někde u moře nebo by to omrzelo?
Jsem trubka asi ale potřebovala jsem se vykecat :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
290
13.9.20 16:43

Ja to mam taky tak. Taky me prepada zavist ale pak si zase rikam ze neziju zivot ostatnich a nemuzu vedet jestli jsou opravdu stastny. Myslim ze v kazdem zivote cloveka je něco kvuli cemu je nestastny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19003
13.9.20 16:45

A proc se vsechno musi tocit kolem more? Ja u nej byla pred 11 lety a nemam pocit, ze by bez nej muj zivot stal za prd :nevim: to je jako more nejaky ukazatel luxusu nebo stesti? A ne kamaradce neodreknu schuzku proto, ze mam horsi hadry nez ona, jdu pokecat ne na modni prehlidku :D mela bys zapracovat na svem sebevědomí, spokojenosti sama se sebou, jinak te stastnou neudela ani miliarda na uctu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.9.20 16:46

Je ti 37. Pouze! Muzes jit studovat a zvysit si kvalifikaci. Moje mama si udělala stredni zdravku ve čtyřiceti. Ted ma 27-30 čistého v nemocnici a praci, kterou si vysnila, leze ve volném čase po horách a u more je kazdy rok.

• Citovat
  • Nahlásit
801
13.9.20 16:47

To víš, že neomrzelo 😂 Ale žiju nohama na zemi a jsem šťastná za svůj život i když nežiju u moře 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2577
13.9.20 16:49

Nemám to tak. Sice bych chtěla žít taky u moře a mít práci snů, ale i jsem spokojená s tím co mám. Hele koukni na sebe. Máš stabilní vztah, to dneska má málokdo. Máš dítě, i to není samozřejmost. Máš práci, která má hezkou pracovní dobu. To je krásný ne? A ještě lepší je, že když budeš chtít a snažit se, tak můžeš mít ještě víc. Můžeš si najít lépe placenou práci, dítě už je celkem velké, takže už nejsi omezená vyzvedáváním ze školky a častou nemocností. Můžeš si najít koníčky, třeba začít běhat. Nic to nestojí a ještě zhubnes, takže pak budou závidět kamarádky tobě. Možností je hodně ;) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2577
13.9.20 16:50
@Anonymní píše:
Je ti 37. Pouze! Muzes jit studovat a zvysit si kvalifikaci. Moje mama si udělala stredni zdravku ve čtyřiceti. Ted ma 27-30 čistého v nemocnici a praci, kterou si vysnila, leze ve volném čase po horách a u more je kazdy rok.

Tvoje máma je borec :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
13.9.20 16:51

Ja se tez obavam ze mi zivot protece mezi prsty a to jen proto ze resim potomstvo. Obcas na me padne zavist, obcas se citim hloupe ze nejsem jedina a nehroti to. To bych taky potrebovala se nekam presmerovat. A cim vic se chci smirit s tim ze byt nemusi tak tim vic me to stve

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
735
13.9.20 16:52
@Anonymní píše:
Ahoj holky Poslední dobou mám docela depky se svým životem. Bude mi 37, mám 19 let partnera a 11 syna
Dělám za minimální mzdu stabilní ranní a víkendy volné.
Mám pocit že už mně v tom životě nic hezkého nečeká. Kdyz vidím kamarádky, co celý život nemuseli hnout prstem, mají vše, skoro žádné starosti, několikrát do roka dovolená u moře, tak mi to přijde líto že vlastně já z toho života nic nemám. Prace, domů, uklidit a furt dokola :(
Na dovolené u moře jsme byly jednou.
Sleduju i tu Belohorcovou na IG a tiše závidím. Bezstarostny život, zije u moře, nemusí řešit peníze apod. Nevim jak být šťastná a vyrovnaná. Všechno mně štve a nevím jak z toho ven. Bojim se že zestárnu v našem městě a život mi uteče mezi prsty.Muj sen je právě žít někde u moře, mít práci kterou budu milovat a těšit se do ní a neobracet každý měsíc každou korunu. Nekupuju si ani značkové věci. Kolikrat když mi kamarádka řekla at jdu na pivo, tak jsem se raději vymluvila na něco. Vedle ní vypadám jak šupák :lol: Navíc ona je hubená a já teda moc ne a prostě necítila bych se vedle ní ok :roll: Kafe doma to jo..to je v pohodě :lol:
Máte to taky některá z Vás takto?
Taky by mně zajímalo, jestli je to opravdu výhra žít někde u moře nebo by to omrzelo?
Jsem trubka asi ale potřebovala jsem se vykecat :?

Mám to stejně. Kávu piju rád..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
474
13.9.20 16:53

Tak přestěhovat se k moři, když máš syna a partnera, to asi ne. Možná, až syn vyletí z hnízda. Ale na dovolenou, proč ne. Proč děláš za minimalku? Tady bych asi začala…změn práci, doplň si kvalifikaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.9.20 16:54

Mám dost peněz, abych byla třikrát za rok u moře, ale jsem v práci 11 hodin denně, o víkendu dělám tak 5 hod. denně, v průměru. Z toho stresu v práci mám asi problémy s početím. Závidíš? :nevim: Já si nestěžuju, jen ti chci ukázat tu druhou stránku, možná jsem pro někoho karieristka a zazobanec, co si nechce kazit život dětma…

• Citovat
  • Nahlásit
1052

Když mám někdy blbou náladu a chuť si stěžovat, Bůh( nebo kdo) mi vždy pošle do cesty mámu s postiženým dítětem v kočárku. A já si sama sobě reknu: „Ty blbá náno, ty nemáš žádné starosti, tahle máma má starosti.“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1171

A proč nezacnes pro to, abys dosáhla čeho chceš něco dělat? Zvýšit si kvalifikaci, hledat lepší práci, začít cvičit, jíst lépe… Cokoli… Spousta z těch, co jsou teď za vodou na to tvrdé dřela ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.9.20 16:56
@Serpentini píše:
Tvoje máma je borec :palec:

Dala si to dálkově, aby u toho mohla pracovat. Pracovala na benzince, kde jí vysli vstric se školou a pak uz ji vzali jako sanitarku do nemocnice a rovněž tolerovali občasné dojíždění do školy. Taky neměla ze zacatku peníze jako zakladatelka. Musela bydlet jednu dobu u rodičů, pak na ubytovně. Ted ma super bydlení a zivot. Kdyz ma clovek zdraví, zvladne temer cokoliv.

• Citovat
  • Nahlásit
8902
13.9.20 16:56

Já nevím, co ti na to říct. Ty tvoje představy mi přijdou velmi porchní.
Já chápu, že člověku se žije těžce v dnešní době s malými příjmy.
Jsou věci, se kterými moc dělat nelze. Ale ty očividně žiješ v nějakých dost směšných představách a neděláš nic ani s tím, s čím dělat lze a co záleží jen na tobě. Jako třeba tvoje váha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama