Kolik si vyděláte jako brigádník?

Anonymní
7.9.20 10:42

Kolik si vyděláte jako brigádník?

Ahoj, jsem na mateřské a dostala jsem nabídku na brigádu s výdělkem 118 Kč za hodinu. Zdálo se mi to fajn, ale doma mě teď přesvědčují o tom, že je to málo. Co si o tom myslíte? Případně kolik máte na hodinu na brigádách?

Diky :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
367
7.9.20 10:45

Zalezi, co budeš mít za smlouvu nebo dohodu. Každopádně jestli to bude ve finále čistého, tak si myslím, že je to takový průměr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14387
7.9.20 10:53

Tak záleží na tom co je to za práci.

na jednoduchou, nekvalifikovanou práci to je tak normál. V menších městech spíš lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
921
7.9.20 10:59

Spis je to taková normální hodnota, možná malinko nižší, ale v pohodě. Dá se sehnat samozřejmě brigáda i za 150 - 250, ale to bylo vždy po známosti, nebo opravdu vydrene (bylo to vždy v uklidu). Klasickou cestou jsem měla vždy tak 110 až 140 za hodinu a sice v skladu nebo v prodejně. Možná i jednou těch 150 v případě velké shanky po brigadnicich? Výhodou levnějších brigád je, ze nejsou tak náročné, a ze ani nemas důvod se tam předrit a není tam na tebe takový tlak :lol: :P

Příspěvek upraven 07.09.20 v 11:04

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2279
7.9.20 11:00

V dnešní době je dost nouze o slušně placenou brigádu. A řekla bych, že maximum je tak 140,– Kč hrubého za hodinu. Ale ono nejde jen o peníze, ale taky o jakou práci se jedná, podmínky, kolektiv, jak dlouho to budeš dělat. Takže pokud nemáš nic jiného a nevypadá to jinak špatně, vzala bych to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.20 11:09

Záleží, co je to za brigádu, jak moc se nadřeš, jestli to má nějakou přidanou hodnotu.
Já brigádničila na hospodě za 100,– /hod. To není moc, ale když se k tomu přidají dýška, navíc bych v tý hospodě stějně byla, takhle sem si ještě za sbírání sklenic a nalití pár panáků přivydělala, tak pohodička.
Občas chodívám uklízet za 140,– /h čistého a teda, to je občas otročina a za míň peněz bych to nedělala ani náhodou. Naopak, přemýšlím, že mi to za ty prachy nestojí.
No a teď naposledy sem si našla úklid za 250,–/h (ale to byla spíš náhoda než cokoliv jinýho a taková se sežene jednou za uherák) a to už je jiný kafe :jazyk: To bych dělala klidně pořád :mrgreen:

Takže bych to shrnula, 118,–/h není žádná sláva, pokud bydlíš ve velkém městě, asi bys sehnala i lepší, ale někde se začít musí ;)

• Citovat
  • Nahlásit
853
7.9.20 11:11

Jako brigádník 350 na hodinu - výuka němčiny.
Záleží, co za 118 na hodinu děláš - jestli uklízíš, nebo doplňuješ zboží, nebo děláš na kase v Hrušce nebo Tempo prodejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5232
7.9.20 11:28

No pod 180,– hrubého bych nedělal. Ale jednak to jsou složitější manuální brigády nebo si u nich máknu. Ale tak jdu tam vydělat peníze a né se poflakovat a zabíjet čas za pár drobných.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.20 12:25

Záleží co děláš.. já dělám dvanáctky, zhruba 4 měsíčně a 10-14 tis. Jsou v tom různé příplatky.
Prosím anonym

• Citovat
  • Nahlásit
13894
7.9.20 12:29

118 hrubýho? nic moc, čistýho by šlo, dobrý průměr, ale záleží co děláš a hodně i na tom kde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.9.20 16:20

120 je za mě dost průměr.. ale jak tu píší všichni, hodně záleží co je to za práci. Jestli je to např. za práci na doma, tak je to slušný, ale tahat někde těžký věci za 120 na hodinu tak dobře nezní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1403
7.9.20 22:58

Ségra pracuje v továrně, kde ji platí 110 Kč čistého a je ráda, že vůbec něco sehnala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.20 23:03
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem na mateřské a dostala jsem nabídku na brigádu s výdělkem 118 Kč za hodinu. Zdálo se mi to fajn, ale doma mě teď přesvědčují o tom, že je to málo. Co si o tom myslíte? Případně kolik máte na hodinu na brigádách?Diky :)

a co je to za práci? To je nejdůležitější. Já mám třeba brigádu za 350,–/hod. ale je to odborná práce a teď vidím, že jsem si měla říct víc a zřejmě bych ty peníze dostala.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama