Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Odpadky za dveřmi od bytu ve společných prostorách nechávají jen prasata a je to ten nejnechutnější zvyk, jaký jsem kdy viděl. Čuchejte si ty smrady doma, když to nehcete vynést hned, kdo to má po vás čuchat, když prochází po schodech kolem, hnus!
@Iva575 píše:
My jsme venkovní žaluzie do paneláku chtěli, ale narazili jsme na problém, že panelák musí snad z vnějšku vypadat stejně, resp. že ti vnějšek nepatří a rozhoduje o tom asi společenství vlastníků, nebo družstvo, nebo kdo. Každopádně naši milí sousedi už nám jednou nechali v rámci zatelplování paneláku „zazdít“ okno (resp. máme přes něj to zateplení), takže venkovní rolety už jsme pak ani nezkoušeli (nebo možná zkoušeli, ale neprošly, už si to nepamatuju). Předpokládám, že u jiných paneláků to je v pohodě, ale radši si to před instalací ověř..
Také jsem se s tím setkala, že známý měli problém s instalací do paneláku, ale také další ne, takže záleží na vlastníkovi nemovistosti, ale větší šance, že ti to projde je u žaluzií ![]()
Jinak máme již několik let venkovní zaluzky včetně francouzského okna od Almmy do celého baráku, elektrické ovládání, cena byla do 60k. Tak kdo uvažuje o koupi na tuto letní sezónu, tak takový menší tip.