Poradna na téma dluhy, exekuce a osobní bankroty
Zbyněk Vorel
Jako asi je to legální, i když… pokud mi dá někdo 7 násobně méně než je hodnota, tak je to jen a pouze sprostá lichva, nic víc. V případě té cihly ani nemluvím ![]()
Z takhle „vydělaných“ peněz bych si nemohla koupit ani zmrzku ![]()
Tohle fakt nepobírám - kdyby došel s tím iPhonem kamkoliv do kavárny, že ho potřebuje střelit za 10 tisíc, tak by ho do hodiny prodal. Z tou cihlou by líp pořídil ve kterémkoliv zlatnictví
Ti lidé musejí být snad úplně vymaštění ![]()
Zakladatelce se omlouvám za OT, jen jsem trochu šokována ![]()
@ChDoll já vím, rozumím tomu jak to funguje. Ale stejně je to na hlavu…kolik lidí si po ty věci přijde zpátky? Určitě jich není většina, nebo ano?
@neila No přítel tam má docela dost věcí to jo. Řekla bych 3 z 10ti lidí si pro to příjde…
@neila Teda chodí mu tam především hlavně naší spoluobčané jestli víš co myslím…
No tak s nima se moc podnikat nedá…kolikrát mu vyhrožují že když to nezastaví stane se bůh ví co…
Třeba mu tam přinesou starou nokii a chtějí za ní pětikilo ![]()
@neila Proč nelegální? Bych řekla, že chlap s iPhonem za 25 klacků si může sám za to, že ho pak musí jít střelit za 3.000

Je to jen o tom, že na těch lidech zbohatne.