Kolik Vám platí ex na školní dítě alimenty?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.4.22 21:40

Kolik Vám platí ex na školní dítě alimenty?

Dobrý večer. Mám dítě, kterému je 9 let, můj ex přítel platí alimenty 3000,– měsíčně. Na jiných výdajích jako kroužky, zimní boty, oblečení atd. se nepodili. Dítě si bere cca 1× měsíčně na víkend. Jaký má příjem nyní, nevím, alimenty vymeroval soud před 7mi lety. To vyměřil na 2500,– Před 2 lety jsem se tedy už ohradila, že chci nějaké zvýšení a ex mi tedy ne moc nadšeně, ale ano, posílá poctivě 3 tisíce, nešlo to soudně. Nemám v plánu, tedy zatím, žádat znovu soud, nicméně by mě zajímalo, jaké alimenty máte na podobně staré děti. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
5.4.22 21:44

Devet let, otec priznal 23000 Kc, ma celkem tri deti, muj syn je nejstarsi. Vyzivne 3500 Kc. Nic navic neplati.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.4.22 21:50
@Anonymní píše:
Dobrý večer. Mám dítě, kterému je 9 let, můj ex přítel platí alimenty 3000,– měsíčně. Na jiných výdajích jako kroužky, zimní boty, oblečení atd. se nepodili. Dítě si bere cca 1× měsíčně na víkend. Jaký má příjem nyní, nevím, alimenty vymeroval soud před 7mi lety. To vyměřil na 2500,– Před 2 lety jsem se tedy už ohradila, že chci nějaké zvýšení a ex mi tedy ne moc nadšeně, ale ano, posílá poctivě 3 tisíce, nešlo to soudně. Nemám v plánu, tedy zatím, žádat znovu soud, nicméně by mě zajímalo, jaké alimenty máte na podobně staré děti. Děkuji

vše je závislé na příjmech a výdajích otce. K čemu Ti bude, když Ti tady napíšu, že mi otec dítěte platí měsíčně 20 tis., protože žádné jiné dítě nemá a má nadstandartní příjem. Prostě si najdi doporučené tabulky, zkus nějak odhadnout kolik by mohl brát plus jaké zhruba má výdaje a pak dej návrh k soudu. Nic jednoduššího není.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.4.22 22:05

10 tis… Jak s tou informací naložíš? Nejspíš mají děti otce s rozdílnými příjmy.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.4.22 22:21

Na podobné staré manžel platí 5 tis. Plus má dvě mladší děti a staršího minimálně polovinu veškerých prázdnin plus platí navíc věci jako brýle, rovnátka, kroužky, školní potřeby, tábor… A ex stejně neustále vyskakuje, že to je málo ;) jaké příjmy otec má?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.4.22 22:33

Stejnak je to smutný, když otec se k tomu staví takhle. Určitá částka a konec :-( M2 to asi v budoucnu čeká, myslím dohadování o peníze, protože vztah mi jde do… Takže už jen čekám na to, až budu mít dostatečnou hotovost, abych měla něco do začátku. Když to tu čtu, tak je to opravdu třeba.

• Citovat
  • Nahlásit
29377
5.4.22 22:36

Na prvnaka 2500, ale má malý plat a přidává mi na větší položky, že mu třeba dal peníze na zimní boty, zaplatil půlku kroužku apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.22 07:12

K čemu ti to bude, když neznáš příjmy? Ex mi dlouhá léta neplatil ani Korunu, teď mi na účet chodí tuším 10 tis. Bere asi 30? Upřímně nevím :think: já na něj dlabu, peníze posílá na synův účet, tak se o to moc nestarám..asi mu chce vynahradit ztracená léta a vztah :think: soudně nemáme dané nic, nestál mi za to, abych se s ním soudila

• Citovat
  • Nahlásit
6396
6.4.22 07:13

3500 na druháka, a příjde mi to celkem adekvátní :nevim: nemám potřebu z něho třískat prachy. Ale žiju již v druhém manželství a nedřu bídu z nouzí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74249
6.4.22 07:29
@kve-tinka píše:
3500 na druháka, a příjde mi to celkem adekvátní :nevim: nemám potřebu z něho třískat prachy. Ale žiju již v druhém manželství a nedřu bídu z nouzí.

Možná proto. :jazyk: kdybys měla v Praze sama s ditetem plati nájem, tak jen ditete náklady na bydlení jsou násobky alimentu. 2.5 tis tak dite v tomto věku projí.
Hodnotit adekvátní alimenty bez dalšího, zejména příjmu otce, je úplně mimo… pokud dite chodí 3× týdne má tenis, do soukromé školy a má soukromého učitele angličtiny, tatík vydelava 350tis měsíčně, nemusí být adekvátní ani 20 tis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.4.22 07:35

Od loňska partnerovi (na dnes 16 letého potomka) platí jeho exka 2500,–, do té doby měla platit 1000,– a i u této částky dokázala vytvořit dluh. Dítě vídá velmi málo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16242
6.4.22 08:44

Neplatí mi na děti nic. Ale kašlu na to, radši nic než poslouchat od dětí jak jsem chamtivý a zlý na chudáka maminku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8453
6.4.22 11:25

Otec prijem 100 000,– neplati nic jeste posila ospod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu