Kolik vam snedi a vypiji vase 8mesicni miminka
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Proc ma atb..??
Muze ji byt blbe z nich.
Zkus to min hrotit. Aby se dite dehydrovalo, to se zas tak snadno za normalnich okolnosti nestava.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Lucie_Sx zanet ledvin dneska je dobrala
Jo sou odporny chutnala sem je
No me prave doktorka dala i zadanku do motole na kapacky ze kdyz bude min tekutin pit ze mame jet
Ze mam vse zapisovat aby byl prehled a minimalne tech 700 vypit krz dehydrataci a ledviny
Sem s toho jalova porad zapisovat neco hlidat aby neco vypila a kolik. Rikam si ze treba v roce
Se rozpije vodou a mliko nebude chtit zacne jist a bude klid jinak se zblaznim pokud budu vse muset psat. Vcera sem ji to mela i ukazat. Zas se mi libi ze je pecliva ale obcas me to stresuje. Oni vecne i v nemocnici resi tabulky ze min 800 ma vypit a kdyz se jich ptam ze ted to proste neda kolik je jakoze hranice tak mi reknou musi to dat
pak jeden dr mi rekne musi curat aspon 4× a to mysli jen curnuto ne procuranou plenku kdyz sem se ptala a ja myslela ze proste procurana a on ze staci curnuto ne procurana
Pak jiny dr rekne zas neco jinyho
A ja pak sem zmatena. Hlavne mi porad cpou tu dehydrataci ze musim hlidat aby se nestala
A to je to co me pak dovadi k silenstvi a hledam tady ruzny odpovedi jak to vlastne zhruba nak je. Mozna sem otravna pro nekoho ale ja fakt hledam hen ukĺidneni do male to nervu nechci aby mela odpor
- Citovat
- Upravit