Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Teď jsem také přišla na to, že to funguje.. Naštěstí nám stačí usnout a pak ho vypnu a malý si vesele spí dál. Já ho mám tedy přes den na spaní v houpátku. To by nepomohlo? že bys to zapnula jen na usnutí? ono tím, že se to houpe, tak je v klidu. Kdyby ležel v postýlce nevím, nevím ![]()
Me spalo dite u digestore na plny pecky, jakmile jsem ji stlumila byl vzhuru… trvalo to chvili, nebylo treba odnaucovat. Apka nezabirala
Stáhni si to jako mp3, já stáhla 2 hodinovou smyčku na ulozto.cz. Našla jsem to jako bílý šum nebo jako vysavač. A internet pak nepotřebuješ vůbec. Naše teda radši fén ![]()
Příspěvek upraven 04.08.16 v 21:31
@Tunrida píše:
Tak k výdajům za elektřinu připočítej i nový vysavač, protože 5 hodin denně pro něj bude časem asi záhulSi ten zvuk ulož, ne?
Znám lidi, co takhle za první půl rok dítěte zavařily 3 fény ![]()
Teda přiznám se, že aplikaci stáhnout mě nenapadlo
stydět se!
Je to jak kouzlo, pustila jsem jí to do tabletu zvuk fénu, rozladěného rádia a ššššš
a spinká jak miminko
jsem z toho úplně hotová, děkuji děkuji a děkuji, dneska budu děkovat kudy budu chodit, vysavač je vysvobozen!!!
![]()
@PHV píše:
Teda přiznám se, že aplikaci stáhnout mě nenapadlostydět se!
![]()
Je to jak kouzlo, pustila jsem jí to do tabletu zvuk fénu, rozladěného rádia a ššššš
a spinká jak miminko
![]()
jsem z toho úplně hotová, děkuji děkuji a děkuji, dneska budu děkovat kudy budu chodit, vysavač je vysvobozen!!!
![]()
![]()
![]()