Kolo a holčička - genitální výtok??

Anonymní
29.4.21 21:03

Kolo a holčička- genital, výtok??

Ahoj
Mám dotaz, trochu se stydím tak anonymně. Stalo se někdy vaším holcickam? Muž vzal dnes dceru 4 roky na kolo, jezdili 3,5 hod asi 15 -20 km. Celou dobu na a tom kole seděla. Když přijela sla do sprchy, mela genital cely červený, natekly, jasně, jezdili po lese. No ale na kalhotkách mela nějaký proužek fleku, ale táhlo se to od zadku až dopředu těch kalhotek. Bylo to takové jako umaznute stolici ale ne jen u zadku. Ale jako by i vepředu. Volala jsem praktické, ta mi řekla ze nevi, že to mám sledovat, že to má asi jen podrazdene, ale ja si četla na netu, že můžou mít záněty i malé holčičky, že můžou mít výtok. Že neleceny zánět může způsobit neplodnost, ted se bojím, namazala jsem.to bepanthenem. Ona si na nic nestezuje, nesvedi, nepálí… stalo se to některé z vás u holčiček, když dlouho seděly na kole?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31295
29.4.21 21:06

Zadek se na kole musí osedět. Je to malá holčička. Má to citlivější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16441
29.4.21 21:12

Nepanikař a kdyžtak dceři pořid lepší sedlo a případně koukni jestli už je dost velká aby jí seděly polstrované kraťasy.

A nehledej diagnozy na netu. buď ráda, že si přišla jen na zánět, obvykle člověk hledáním medicínských informací na netu přijde k tomu, že on a nebo jeho blízcí umírají na rakovinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1464
29.4.21 21:21
@Anonymní píše:
Ahoj
Mám dotaz, trochu se stydím tak anonymně. Stalo se někdy vaším holcickam? Muž vzal dnes dceru 4 roky na kolo, jezdili 3,5 hod asi 15 -20 km. Celou dobu na a tom kole seděla. Když přijela sla do sprchy, mela genital cely červený, natekly, jasně, jezdili po lese. No ale na kalhotkách mela nějaký proužek fleku, ale táhlo se to od zadku až dopředu těch kalhotek. Bylo to takové jako umaznute stolici ale ne jen u zadku. Ale jako by i vepředu. Volala jsem praktické, ta mi řekla ze nevi, že to mám sledovat, že to má asi jen podrazdene, ale ja si četla na netu, že můžou mít záněty i malé holčičky, že můžou mít výtok. Že neleceny zánět může způsobit neplodnost, ted se bojím, namazala jsem.to bepanthenem. Ona si na nic nestezuje, nesvedi, nepálí… stalo se to některé z vás u holčiček, když dlouho seděly na kole?

Tak dle meho tvoje dcera je 4leta a sedet na kole v kuse 3,5hodiny? 8o jasny ma to otekly a neni zvykla takto sedet v kuse. To ji chudaka pripravujete na olympiadu?
Tomu svymu muzes podekovat :cert:
Zitra mazej s ni k doktorce, at na to mrkne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1415
29.4.21 21:30

Já bych z toho nedělala vedu. Pokud nejezdi pravidelně, prostě je otlacena. Já taky vždycky když dyl nejedu a pak najednou jedu dlouho, tak mě bolí zadek i předek. Koupila jsem si gelové sedlo a cyklo kalhoty.. synové jezdi na kolech kolikrát cele odpoledne a vždy ma začátku sezony je taky bolí zadek. Po pár dnech už ne. Bud s ni jezděte pravidelně nebo kratší dobu. Nebo kupte ty kalhoty, sedlo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1748
29.4.21 21:52

No a nemohla to být fakt stolice? Nepotřebovala si v lese odskočit a blbě se utřela? A poposedavaním na kole se to rozmázlo? Stolice celkem dráždí a i proto mohla mít genitál zarudlý. Po jedné příhodě bych v tom katastrofu nehledala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4012
29.4.21 22:00

Tak hlavně bych majzla něčím chlapa po hlavě, nechat takhle malé dítě jezdit na kole 3,5 v kuse. :zed: když nemá rozum on, máš ho mít ty, se pak nediv, že to má dole zarudlé. A přijde mi, že byla na velké a špatně ji vytřel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1915
29.4.21 22:18
@Midaku píše:
Já bych z toho nedělala vedu. Pokud nejezdi pravidelně, prostě je otlacena. Já taky vždycky když dyl nejedu a pak najednou jedu dlouho, tak mě bolí zadek i předek. Koupila jsem si gelové sedlo a cyklo kalhoty.. synové jezdi na kolech kolikrát cele odpoledne a vždy ma začátku sezony je taky bolí zadek. Po pár dnech už ne. Bud s ni jezděte pravidelně nebo kratší dobu. Nebo kupte ty kalhoty, sedlo..

I s cyklistickýma kalhotama (jestli se vyrábějí pro děti?) je potřeba, aby si na kolo zadek zvyknul, jen to netrvá tak dlouho.
Jinak souhlas.

Pro zakladatelku - myslím, že netřeba dělat z jedné otlačeniny neplodnost…

Příspěvek upraven 29.04.21 v 22:21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1915
29.4.21 22:21
@Sue2008 píše:
No a nemohla to být fakt stolice? Nepotřebovala si v lese odskočit a blbě se utřela? A poposedavaním na kole se to rozmázlo? Stolice celkem dráždí a i proto mohla mít genitál zarudlý. Po jedné příhodě bych v tom katastrofu nehledala.

Jo, to mě taky napadlo. V tom případě sledovat, jestli nebude další výtok, případně změna v čůrání - jestli se jí stolice dostala do pochvy nebo močových cest, může dostat zánět. Takže ano, můžou ho mít takhle malé holčičky. To by se asi projevilo během pár dalších dní. Ale neboj, dá se to přeléčit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5449
30.4.21 00:48

4 lete dítě, které není zvyklé, 15 až 20 km lesem? Ten chlap myslí, nebo jen jede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1222
30.4.21 06:52

Ja nechápu nač tolik zloby se tady na zakladatelku sneslo. Je normální že dítě jezdí na kole dlouho. Naše dcera taky jezdí s tatínkem klidně celé odpo na kole po lese a ničím se ho nikdy nechtěla majznout po hlavě… myslím že jednou se ji taky stalo, ale ja to považovala za stolici. Bylo to dozluta a po celé délce kalhotek a tenkrát jsem.ji i genital mazal bepanthenem a imazolem a nikam.jsem nešla. Ona si na nic nestezovala a u zánětu i jako laik předpokládám že by pistela, že to svědí, bolí, stipe u curani. Asi bych tio tak neprozivala, pokud by si nezačala stěžovat a hned bych k dr taky neletela, ma to podrážděné no. Tak klid a ženský začnete se tady chovat normálně. Zakladatelka se ptala, od toho je tento web a ne od věčných urážek, vždyť se to tady už nedá ani číst…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
683
30.4.21 10:59

Bych to taky nehrotila, určitě se to dnes nebo zitra zklidní.
Těch 15-20 km mi přijde OK, ale po zimě si musí zvykat pomalu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3788
30.4.21 13:41

Já seděla na kole po asi třech letech půl hodky zrovna nedávno a pr.del a pipina mě bolely snad tři dny. Normálka, dle mě. Ten výtok bych přisuzovala podráždění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.4.21 19:00

Dobry den, moc dekuji za konstruktivní komentáře, ano jezdíme na kole hodně. Je pravda ze jeli na chvilku a blbli, tak to natahli a neměla cyklo kalhoty, běžně je mívá. K doktorce jsem neletela, zavolala jsem na gyndu, doktorka říkala, přesně co vy, že to bylo nejspíš z podráždění a pokud se to už druhý den neobjeví neřešit, pokud by měla nějaký zánět, dá to dost hlasitě vědět. ( stát se to prý může, ale skoro nepravděpodobné) mela jsem ji namazat imazolem a tím to uzavřela. Tak děkuji za komentáře, které byly k věci a ty ostatní, no co na to říct…raději nic.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat