Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Máte zkušenost s Tako Captiva?
Přidejte zkušenost s Tako Captiva@chozin píše:
ale až ho neutáhnu, tak se začnu koukat po jinýma ano, prozatím má moje mimi asi 5 kg, takže nepociťuji nějaký problém
No vidis a ja radsi jeden kocar a zadny druhy. Navic taka se spatne prodavaji z druhe ruky nikdo je nechce…
Ahoj holky, ja se zamivala do Tako Acoustic v hnede, ale chci ho na mensich koleckach. http://www.kocarky-tako.cz/…c-7-817.html vazi celkem taky tech 17 kg, ale to je kvuli podvozku. Vypada kvalitne, ctyrkolka se 4 kolama, houpaci, sice se asi da sehnat lehci, ale na tomhle podvozku???
diky za nazor ![]()
Trochu me prekvapuje cena, ze je levny, jine na tomhle podvozku stoji dvojnasobne. Tak snad jsou Polaci kvalitni ![]()
Ahoj, já nakonec koupila tako baby heaven line, což je vlastně ten stejný, akorát s těmi menšími kolečky, které jsou vpředu otáčecí
a celá trojkombinace mě vyšla cca na 8tis.
Souhlasím s Vámi. Chlap tlačil 13Kg dítě + ten kočár do kopce na hrad a řekl, že kočár jak z něj malý vyroste prodáme a pro další dítě koupíme ten nejlehčí
A já kolikrát než tahat kočár, tak dítě nesu na rukách. Je to menší dřina..