Komunistický gumový dudlík

Napsat příspěvek
Velikost písma:
becky87
26.7.12 16:16

No a uplne nejlepsi je dudel nedavat, ze ;)

Jinak ty komunisktiske bych dala, ale taky jsem zahledla podobne myslim v Tescu.

  • Citovat
  • Upravit
8911
26.7.12 16:24
@CokeLady píše: ..Jde mi ale o to, zda je to kvalitní věc… …

Záleží na tom, kdy ho dítěti sebereš. Mého staršího na tutu „kytičku“ naučili v porodnici a nemocnici a já u ní zůstala, protože nic jiného nechtěl, to řval. Ač měl dudel jen na spaní, nechtěl se ho vzdát a měl ho až do 2 let. To už začínal mít maličko předkus, ale nechal si to paní zubařkou vysvětlit a pak večer od táty a dobrovolně ho vyměnil za velké požární auto (koupeno následující den v hračkářství). Zoubky se naštěstí po vysazení dudlíku perfektně srovnaly (zubařka říkala, že ta dáseň u dětí je měkká, že je pravděpodobné, že se to srovná a měla pravdu).

U mladšího jedu jen v ortodonických, super tenkých od MAMu a přestože mu vypadává a já tak 1-2× za noc podávám, tak na tom nemíním nic měnit (asi kdyby to bylo častěji, tak bych tak radikální nebyla ;) ).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
retro-sbirani
25.8.12 00:45

Sbírka retro dudlíků

A jaké ty dudle má? Nemáš fotky?

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Poradna o autosedačkách

Ikona - Štěpán Rybníček

Štěpán Rybníček