Poradna o autosedačkách
Štěpán Rybníček
@CokeLady píše: ..Jde mi ale o to, zda je to kvalitní věc… …
Záleží na tom, kdy ho dítěti sebereš. Mého staršího na tutu „kytičku“ naučili v porodnici a nemocnici a já u ní zůstala, protože nic jiného nechtěl, to řval. Ač měl dudel jen na spaní, nechtěl se ho vzdát a měl ho až do 2 let. To už začínal mít maličko předkus, ale nechal si to paní zubařkou vysvětlit a pak večer od táty a dobrovolně ho vyměnil za velké požární auto (koupeno následující den v hračkářství). Zoubky se naštěstí po vysazení dudlíku perfektně srovnaly (zubařka říkala, že ta dáseň u dětí je měkká, že je pravděpodobné, že se to srovná a měla pravdu).
U mladšího jedu jen v ortodonických, super tenkých od MAMu a přestože mu vypadává a já tak 1-2× za noc podávám, tak na tom nemíním nic měnit (asi kdyby to bylo častěji, tak bych tak radikální nebyla
).
No a uplne nejlepsi je dudel nedavat, ze
Jinak ty komunisktiske bych dala, ale taky jsem zahledla podobne myslim v Tescu.