Končí mi podpora, jsem doma s dětmi. Co dál?

Anonymní
9.11.20 21:04

Končí mi podpora, jsem doma s dětmi. Co dál?

Dobrý večer, setkal se někdo z vás se situací, že jste vedení na ÚP, končí vám podpora a máte děti, se kterými musíte teď být doma? Víte, co dál? O co můžu žádat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8714
9.11.20 21:08

Tak nejspíš bydlíš s otcem děti ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20407
9.11.20 21:10

To jsi samozivitelka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1499
9.11.20 21:12

Tak spousta rodin potřebuje dva platy, proč je asi mateřská atd…normálně bych si vyřídila všechny příspěvky co jdou.kdo ví jak dlouho ta situace může dlouho trvat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14858
9.11.20 21:13
@Anonymní píše:
Dobrý večer, setkal se někdo z vás se situací, že jste vedení na ÚP, končí vám podpora a máte děti, se kterými musíte teď být doma? Víte, co dál? O co můžu žádat?

Hlásit se na pojišťovně, že pečuje dítě, aby za tebe bylo hrazené zdravotní. Jinak hlídání od manžela, rodiny a prace nebo brigáda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20407
9.11.20 21:15

@luckaa85 ono jde o to, jestli zije s partnerem, ktery trochu slusne vydelava, tak na prispevky nejspis nedosahnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7407
9.11.20 21:25

Jestli máš pracujícího manžela, tak o nic.. Ji prostě na UP, a mě jednou takto, bylo řečeno, když byly prázdniny, že jich to nezajímá, že si mám najít hlídání..Toto, prázdniny nejsou, ale budou k tomu stejně přistupovat. Třeba tě nepoženou do práce- nabídky, pokud tam budou rozumné uřednice, ale budeš doma zadarmo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7407
9.11.20 21:28

@Kriss Tina asi tak, moje známá žádala, a opravdu byly,, sociální.. manžel opravdu domů nosil něco do 15 tis, ona nic, dvě děti..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32904
9.11.20 21:36

Všechny dávky se počítají z příjmů 3 měsíce zpětně. Výjimka je u hmotné nouze, pokud v jeden měsíc klesne výrazně příjem.
Zkusit vyřídit všechno, co se dá, jestli to klapne, záleží, v jaké si situaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2763
9.11.20 21:55

Práce v bydlišti vasich rodicu neni? Ze by pohlidali? At hlida otec deti po praci a muzete makat takhle naproti sobe. Par mesicu se to da zvladnout…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19096
9.11.20 21:57
@Pears206 píše:
Všechny dávky se počítají z příjmů 3 měsíce zpětně. Výjimka je u hmotné nouze, pokud v jeden měsíc klesne výrazně příjem.
Zkusit vyřídit všechno, co se dá, jestli to klapne, záleží, v jaké si situaci.

Mám pocit, že teď nějak říkali, že se příjmy počítají jen z poloviny. Aby lidi dosáhli na dávky. Ale jestli už je to aktuální nvm. Dávali asi 14 dnů zpět na čro.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat