Stěhování, výpověď a Úřad práce

Anonymní
9.11.20 19:29

Stehovani, vypoved, UP...

Jsem na RD a počas ní jsme se stěhovali a nemůžu docházet do zaměstnání. Co je pro mně nejvýhodnějsí, co se týče podpory v nezaměstnanosti, kdybych nenašla do té doby, než to bude aktuální nové zaměstnání?
Dohoda? Nechat se „vyhodit“?
Se zaměstnavatelem mám i teď dobré vztahy, je možné, že by jsme se domluvili, pokud by mi to mělo pomoct.
V průběhu RD jsem žádný výdelek nemela.
Dekuji, hezký večer.

Prosím anonym, nebo smazat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19611
9.11.20 19:32

Jak se chces nechat vyhodit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 19:35

@Kriss Tina jakože výpověď zamestnavatele, něco ve smyslu, že nemůžu kvůli stehování nastoupit..nevím, neřešila jsem to nikdy :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
19611
9.11.20 19:40
@Anonymní píše:
@Kriss Tina jakože výpověď zamestnavatele, něco ve smyslu, že nemůžu kvůli stehování nastoupit..nevím, neřešila jsem to nikdy :oops:

Takze ty das vypoved, ne ze ji dostanes. Nic jiného ti asi ani nezbyva, dohoda je tvoje výpověď, akorat u ty ti zamestnavatel odpusti výpovědní lhutu. Pri hlaseni na UP je uplne fuk jestli budeš mit vypoved nebo vypoved dohodou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25127
9.11.20 19:41
@Anonymní píše:
@Kriss Tina jakože výpověď zamestnavatele, něco ve smyslu, že nemůžu kvůli stehování nastoupit..nevím, neřešila jsem to nikdy :oops:

To je ale tvůj problém a ne jeho :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14139
9.11.20 19:42
@Anonymní píše:

To je tvůj problém, ne zaměstnavatele. Tudíž budeš muset končit ty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 19:56

Děkuji.
jak se to pak ale řeší, když ma po rodičovské někdo nastoupit a nenastoupí? Zůstává pořád zaměstananý?

Se omlouvám, je to pro mně úplně nové všechno.

• Citovat
  • Nahlásit
19611
9.11.20 19:59
@Anonymní píše:
Děkuji.
jak se to pak ale řeší, když ma po rodičovské někdo nastoupit a nenastoupí? Zůstává pořád zaměstananý?Se omlouvám, je to pro mně úplně nové všechno.

Kdyz nenastoupis a mas nastoupit, tak te vyrazí, ale pocitej ze budes mit zaznam za hrube porušení pracovni smlouvy a muze ti to zkomplikovat hledani dalsi prace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73574
9.11.20 20:01
@Anonymní píše:
Děkuji.
jak se to pak ale řeší, když ma po rodičovské někdo nastoupit a nenastoupí? Zůstává pořád zaměstananý?Se omlouvám, je to pro mně úplně nové všechno.

Okamžitě s ním ukončí pracovní poměr pro hrubé porušení pracovní kázně. Ale logické je dát včas výpověď, když víš, že nemůžeš nastoupit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73574
9.11.20 20:01
@Kriss Tina píše:
Kdyz nenastoupis a mas nastoupit, tak te vyrazí, ale pocitej ze budes mit zaznam za hrube porušení pracovni smlouvy a muze ti to zkomplikovat hledani dalsi prace.

A hlavně nedostane podporu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19611
9.11.20 20:03

@j.a.n.i1 no to uz je jenom tresnicka navrch :mrgreen: o ženskou po materskej, s paragrafem a v dnesni dobe, se vsude určitě poperou :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73574
9.11.20 20:07

@Kriss Tina Tak zrovna po RD nutně nemusí ten zápočťák ukazovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama