Kondicionér pro mimi

74
11.1.05 20:48

Kondicionér pro mimi

Ahoj holky mám dotaz. Dáváte vašim miminkům na vlásky kondicionér? Moje kamarádka dává pantene, ale já zatím nemám odvahu. Ráda bych si přečetla vaše názory. Předem díky. Lucina + Lucinka 9m.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2237
11.1.05 21:18

Ahoj Luci ,pantene bych se asi bránila u takového mimina,ale používáme Johnson šampon s kondicionerem (mimo něj jsou i jiné dětské šampony přímo s kondicionerem,který na jemné vlásky stačí).A mám ještě z Avonu kondicioner dětský s vůni melounu,který je super taky-již se neoplachuje a je ve spreji.Tak jako jsou pro děti mýdla,krémy,šampony.......dospělému neuškodí ,ale u dětí bych se obávala opaku,přece jen mají citlivější pokožku.
Zdraví Anna+Eli (2,5 roku)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
390
11.1.05 21:27

Ahoj,
urcite se kondicineru neboj. Je fakt ze na trhu sezenes uz i detske, kamaradka je kadernice a primo mi to doporucila. KAcenka mela vzadu jak spi, vlasky takove suche, jako chemlon krepate… davame kondicioner a uz po prvnim pouziti byli videt zmeny… a hlavne to jde lepe rozcesat.
Me by to mozna ani nenapadlo a taky bych se bala kdyby mi to nerekla.

Jarca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.05 22:55

ahoj, nase holcicka ma 2 roky a kondicioner teda nepouzivame. vlasy nema jeste tak moc husty a kdyz jsou mokry, tak jdou rozcesat krasne, takze radsi pri cesani namocim hreben, nez bych ji placala na vlasy dalsi a dalsi pripravky..
kacatko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.1.05 23:02

Ja teda nevim, ale kondicioner Pantene bych nedala ani sobe (mela jsem po nem vyrazku v hlave), natoz miminku. Existuji detske sampony s kondicionerem, nebo jak psala maminka prede mnou - mokre vlasy jsou taky dobre rozcesavat a nez patlat diteti dalsi chemii na hlavu je kolikrat lepsi mokry hreben.

• Nahlásit
  • Citovat
1823
28.10.11 18:35

Máte někdo tip na nějakou značku dětského kondicionéru nebo balzámu? Používám Johnsons baby šampón s kondicionérem, ale nemá to skoro žádný účinek. I když nechám působit delší dobu, stejně se vlasy špatně rozčesávají. Tak hledám nějaký samostatný kondicionér.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17304
28.10.11 20:26

V rossmanovi mají dětský rozčesávaš s princeznou.Používá ho moje 6ti letá sestra.Jde to o poznání líp rozčesat :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
30.10.11 20:16

Ahoj, takže když moje treperenda měla vzadu vlasy chuchvalcové z toho jak spala, tak jsem ji vždy do vlasů vetřela trochu hedvábí a nebo krystalů, pro neznalce olejíček na vlasy. Nedávala jsem k pokožce,ale jen do toho chuchvalce a vlasy se rozčesaly parádně. Mám odzkoušené dvě značky, co používám i já a žádný problém. Zastávám názor, že je méně škodlivé dát něco na vlasy, co se nesplachuje, ale není u pokožky, než plácat něco, co se sice smyje, ale nezabrání se kontaktu s pokožkou. Běžným vlasovým přípravkům určeným pro dospělé bych se vyhla. Až teď ve třech letech používám pro prcka šampon hydratační pro dospělé, ale je to opět běžně nedostupný profi šampon.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama