Kondolence pozůstalým

5
23.2.21 20:21

Kondolence pozůstalým

Dobrý večer,
blba otázka ale nemam s tím zkusenost. Umřela nám skvělá sousedka.
Otázka zní, zda muzu zanechat smuteční kytici s kondolenci za plotem. Nechci pozůstalé rušit. :?
Myslíte je to je blbé?
Děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
578
23.2.21 20:24

My. davame do obálky a normálně do schránky. I takto dostáváme od sousedů parte

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14996
23.2.21 20:26

@Lennask Muzes to nechat u postovni schranky. Ale myslim, ze staci kondolence do obalky. Kvetin bude dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
23.2.21 20:26

Ano, do schránky bych dala ale mám koupenou i kytici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9161
23.2.21 20:28

@Lennask Myslím, že zazvonit, předat s pár slovy může být povzbuzující i pro tebe. Když se nebudou tvářit, tak hned po předání kytice odejdeš, když budou chtít promluvit, můžeš říct něco milého. Upřímnou soustrast. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22727
23.2.21 21:04

@Lennask ano, nechat to za plotem je blbé, normálně zazvoň, vyjádři soustrast a odejdi - to je daleko vhodnější

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1109
23.2.21 23:38

Za plotem kytku ani kondolenci nenechávejte. To je fakt divný.

Zazvoň u dveří. Řekni: „Moc se omlouvám, že Vás ruším. Ráda bych Vám vyjádřila upřímnou soustrast.“

Předáš kytku a kondolenci. Uvidíš jestli s tebou budou sami chtít prohodit pár slov, nebo ti poděkujou a zavřou dveře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
733
24.2.21 03:40

Kdyz jsme meli umrti v rodine, par lidi nam dalo kvetiny na hrob. Zjistili jsme to az kdyz jsme tam jeli dat kvetiny hned po pohřbu. Prislo mi to milé. Nesnasela jsem, kdyz u nas nekdo zvonil, jeden se i vnutil na navstevu a opil se u nas.
Je to od tebe hezke a nezlobila bych se na tebe, ale ten klid je nutny, kdyby jich tam takto zvonilo 6 denně, zvaz to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat