Kontrakce - falešné nebo pravé?

7
28.7.20 02:39

Kontrakce - falešné nebo pravé ?

Ahoj, asi tady budou všichni už spát ale já už jsem úplně vyřízená.. mám týden do termínu porodu a od včera od poledne mám občas bolesti, poslíčky za tenhle měsíc když budu počítat i dnešek tak jich bylo 11dní, do toho i tvrdne často břicho. Ale k věci
Ty bolesti za včerejšek občas přestali a když už jsem si myslela že je konec, tak se zase rozjeli, začala jsem je počítat od 22: 33 a dohromady jich bylo 20, nejsou pravidelný, ale je jich nějak moc, vždycky jsem jich měla jen par za hodinu a dneska s vcerejskem dohromady jako mazec.. teplou vanu jsem si dávala dnes odpoledne a teď v noci asi kolem 1hodiny, stejně to nepřešlo, ale ani nezpravidelnělo, tak já nevím, mám budit přítele a jet? Hlavně mě pokaždé ta kontrakce bolí jinak, buď jen ze začátku tvrdlo břicho, pak se přidali bolest jako při mesickach, pak tlak na konecnik, který jsem měla během dne několikrát, nebo bolest v podbrisku, zad a trislech,, ale pokaždé to bolí jinak. A mám streptokoka tak se bojím přijet pozdě ale zároveň nechci jet jen při falešných kontrakci :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1845
28.7.20 02:51

Pokud neteče voda byla bych doma… Počkala bych… Ja uz prenaším a náznaky žádné. Pokud sama nic tak v pátek na vyvolavacku. Co já bych třeba i za poslicky dala. Zkuste chodit, a stopovat ty kontrakce. Pokud ale nejsou třeba co 7 minut aspoň zbytečně bych se nikam nehnala. Akorát si člověk prodlouží hekani v nemocnici s rouškou na puse. Vydržela bych. Ono většinou to žena pozná že je třeba jet… Ze už to prostě nezvládá doma. Držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
28.7.20 03:03

Kontrakce stopuji ale jsou nepravidelný, někdy 5min, někdy 10 i 15 ale už jich je fakt moc, nebaví mě to, navíc se asi už i čistím :nevim: teď jsem podruhé na záchodě za tu noc a bolesti stejně stejný..
poslicky rada přenechám, stačí říct, já už jich mám plné zuby :roll: :D
Taky držím palce ať to mate brzy za sebou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14659
28.7.20 03:40

Ono to byva tak, ze pokud vahas, porod to neni. Ten kdyz prijde, je to jasny jak facka, pak uz neni pochyb. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2410
28.7.20 06:26

@Týna97S takže nepravidelne. Me na ne pomohla prochazka. O půlnoci me zabolelo břicho, tak jsem manzela ukecala k sexu, to mi rozjelo poslicky, odpoledne jsem ho vytáhla na procházku pro chleba (pejskari když viděli svijejici těhotnou v parku, tak jen cumeli :lol: ) a když jsme přišli domu, tak to najednou skočilo po 5 min. Než jsme dojeli do porodnice tak po 3 a za pět hodin byl prcek venku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
214
28.7.20 07:24

Zakldatelko, tak co, jak jsi na tom?

Kdyz jsem zacala rodit ja, tak byl vecer a taky jsem myslela, ze mam poslicky. Noo, ti moji,,poslicci" byli uplne pravidelne po 10 min, za 2 hodiny po 5 min a cestou do porodnice uz po 2 min :D Ale proc to pisu, ja vsechny ty kotnrakce musela prodychavat, to se mi predtim u poslicku nestalo. A ja se cely den taky cistila :oops: horem i spodem :oops: :D v porodnici nebyl potreba ani klistyr :lol:. Jela jsi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
28.7.20 10:22

Tak nějak poslední jsem měla ve 4hod, byli už chvíli pravidelny po 5, potom po 8min, ale já už byla tak unavená a bylo mi zle, že jsem zkoušela usnout, tak jsem na hodinu usla, zase trochu bolesti ale ty už jsem nepocitala, měli fakt dlouhej interval, potom jsem po nějaký době zase zabrala a teď se vzbudila, břicho mám tvrdý jak kamen a záda mě bolí, tak jsem zvědavá, zda se to zase rozjede, už z těch poslicku jsem vážně unavená :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama