Reklama

Kontrola po měsíci a bez vyšetření.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Macik.S
Kecalka 286 příspěvků 16.02.17 11:36
Kontrola po měsíci a bez vyšetření.

Ahoj holky.
Potřebovala bych poradit. 19.1 jsem byla na gynekologii, doktor potvrdil těhotenství, byla jsem v 7tt. Objednal si mě až na měsíc, byla jsem z toho docela vedle, na mě hrozně dlouhá doba :D Šla jsem tam dnes, s tím, že mi udělá ultrazvuk a já budu zase o něco klidnější, ale ne. Sestřička mi jen změřila tlak, on se mnou prohodil pár slov a když jsem se ho zeptala jestli mě bude vyšetřovat, tak mi řekl, že ne, že je to zbytečné, protože jsem za týden objednaná na genetiku.
Prosím vás, je to v pořádku? Jako chápu, je to „jen“ týden, ale přece.. to vyšetření je hotové za chviličku a.. bylo mi až do breku :roll: Řekl mi, že je vše v pořádku, ale jak to může vědět. :nevim:
Je to moje první těhotenství, tak jsem z toho vyprdlá :oops:
Doufám, že jsem to napsala tak nějak srozumitelně, kdyžtak se omlouvám za chyby.
Děkuji za všechny odpovědi.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

darkblack
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 16.02.17 11:43

Ano je to normální. mas narok na 3 UTZ behem tehotenstvi.

Popokatepetla
Závislačka 3045 příspěvků 16.02.17 11:43

Pokud nemáš žádné potíže, tak je to v pořádku. Každá těhotná má nárok na 3 ultrazvuky za těhotenství (ve 20tt, 30tt a myslím 37tt). Vše ostatní, co případně dr. dělá je nad rámec.

Macik.S
Kecalka 286 příspěvků 16.02.17 11:44
@darkblack píše:
Ano je to normální. mas narok na 3 UTZ behem tehotenstvi.

Aha, tak to jsi mě uklidnila, moc děkuji.

Macik.S
Kecalka 286 příspěvků 16.02.17 11:45
@Popokatepetla píše:
Pokud nemáš žádné potíže, tak je to v pořádku. Každá těhotná má nárok na 3 ultrazvuky za těhotenství (ve 20tt, 30tt a myslím 37tt). Vše ostatní, co případně dr. dělá je nad rámec.

To jsem vůbec netušila. 8o Dobrá, moc vám děkuji, jsem trošku v klidu. On má takový zvláštní přístup, pomalu se ho bojím na něco zeptat.

ka2ka
Extra třída :D 12673 příspěvků 1 inzerát 16.02.17 11:45

@Macik.S ono máš nárok jen na čtyři uz za těhotenství holt to tvůj mudr dodržuje, ale jsou doktoři kteří dělají uz pokaždé většinou mívají placené balíčky

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19330 příspěvků 16.02.17 11:45

Zřejmě „stará škola“. A průkazku ti vydal? K té genetice jí po tobě budou chtít a podle mě vystavit těhotenskou průkazku bez potvrzení UTZ, no to je minimálně zvláštní…

Macik.S
Kecalka 286 příspěvků 16.02.17 11:46
@Mar__tanka1983 píše:
Zřejmě „stará škola“. A průkazku ti vydal? K té genetice jí po tobě budou chtít a podle mě vystavit těhotenskou průkazku bez potvrzení UTZ, no to je minimálně zvláštní…

No, když jsem tam byla minulý měsíc, tak bylo vidět srdíčko a průkazku už mám od minula.

darkblack
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 16.02.17 11:47

@Macik.S v tom 7.týdnu ti delal utz? dela se pak kolem toho 12. (ne až 20.jak píše @Popokatepetla ) pak kolem 20. a pak po 30.týdnu.

epsice
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 2 inzeráty 16.02.17 11:48

Dr dělá ultrazvuk pokaždé co tam jdu. teď jdu taky po měsíci- taky 7tt a měsíc klid. tak z toho nemám dobrý pocit ale vím že mi vyšetření udělá a budu mít i fotku. :srdce: :srdce: ultrazvuk vnitřní

Macik.S
Kecalka 286 příspěvků 16.02.17 11:49
@darkblack píše:
@Macik.S v tom 7.týdnu ti delal utz? dela se pak kolem toho 12. (ne až 20.jak píše @Popokatepetla ) pak kolem 20. a pak po 30.týdnu.

Dělal právě a bylo vidět srdíčko. Teď jsem 11tt.

darkblack
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 16.02.17 11:49

@Macik.S no tak vše v pořádku a opravdu další utz stačí o genetiku. tak jsem to mela i ja. jedno utz 3D na fotky jsem si platila. po ve 24.týdnu dr nabízel. jinak se delaje jen ty 3 no. tak jsem se nemohla vzdycky dockat.

Uživatel je onlineberuska9
Extra třída :D 10566 příspěvků 16.02.17 11:50

Co chces vysetrovat? ;) Jsi tehotna, ne nemocna ;) A kontroly byvaji castejsi az ve tretim trimestru…

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19330 příspěvků 16.02.17 11:50
@Macik.S píše:
No, když jsem tam byla minulý měsíc, tak bylo vidět srdíčko a průkazku už mám od minula.

a tak to je jiná, tak v tom případě je ten postup řekla bych v pořádku ;) Jak psaly holky, na pojišťovnu máš nárok asi na čtyři UTZ, většina gyndařů jich dělá víc, asi kvůli hysterickým maminám :lol: ale je to defacto nad rámec.
Nicméně tě chápu :hug:

Macik.S
Kecalka 286 příspěvků 16.02.17 11:50
@darkblack píše:
@Macik.S no tak vše v pořádku a opravdu další utz stačí o genetiku. tak jsem to mela i ja. jedno utz 3D na fotky jsem si platila. po ve 24.týdnu dr nabízel. jinak se delaje jen ty 3 no. tak jsem se nemohla vzdycky dockat.
Áá, moc ti děkuji. Uklidnila jsi mě :*
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama