Otěhotněl někdo ihned mimoděložním těhu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

llenka-li
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 15.02.17 08:46
Otehotnel nekdo ihned po mimodeloznim tehu?

Ahojky, možná fakt blba otázka, ale je tu nekdo, kdo po laparoskopii, mimodeloznim tehu a odebrání vejcovodu otehotnel jeste pred 1.ms? Jak to dopadlo? Mam trochu strach, jestli nemuzu byt těhotná, jsem teprve 5 týdnu od operace, takze MS ma jeste čas, byla provedena i revize, ale me se začíná často zvedat žaludek, vcera pri vaření, jak to vsechno vonelo mi bylo fakt zle a mam hrozne výkyvy nálad…tak mam ted strach, i kdyz jsme si dávali pozor. Doufám, ze jen plasim, ale mělo by takove tehu vubec sanci? Ačkoli bychom si miminko moc prali, mela bych velký strach takhle hrozne brzy..dekuju za zkušenosti :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2323 příspěvků 15.02.17 08:54

Co kdyby sis udělala raději test? Ten ti odpoví 100× líp než všechny ženský tady. Možný to je, protože pokud jsi měla nechráněný styk, šance tam je.

ewes
Ukecaná baba ;) 1702 příspěvků 15.02.17 08:55

Nemela jsem sice uplne stejnou situaci, ale treba Te to potesi…
v pulce zari laparoskopie a odstraneni vejcovodu, pak tedy v rijnu byla jedna MS a dalsi uz ne…mame krasnou ted jiz za chvili čtyřletou dceru…
 Eva

llenka-li
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 15.02.17 09:04

@Nowuka2 jasne, ze si tt udělám, ale nechci plasit zbytecne brzy, jeste tyden pockam. At na nem vyjde cokoli, nic s tim neudělam. Me spis zajímalo, jestli pokud by to tak bylo, tak jestli je tu nekdo, komu se toto stalo a jestli takove těhotenství dobre dopadlo, protoze bych rekla, ze ve většině případěch jsou tyto prvni cykly anovulacni…spis mi jde o zkušenost, nez tip ;)

llenka-li
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 15.02.17 09:06

@ewes to je skvělá zprava, děkuji za ni, pamatuješ si jeste, po kolika dnech (tydnech) MS prisla? A co na to rikal doktor?

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2323 příspěvků 15.02.17 09:08
@llenka-li píše:
@Nowuka2 jasne, ze si tt udělám, ale nechci plasit zbytecne brzy, jeste tyden pockam. At na nem vyjde cokoli, nic s tim neudělam. Me spis zajímalo, jestli pokud by to tak bylo, tak jestli je tu nekdo, komu se toto stalo a jestli takove těhotenství dobre dopadlo, protoze bych rekla, ze ve většině případěch jsou tyto prvni cykly anovulacni…spis mi jde o zkušenost, nez tip ;)

Pokud ti je blbě u vaření tak by byl hormon už vyplaven v dostatečném množství, takže osobně bych s testem úplně nečekala, ať event. můžeš na kontrolu dřív než se normálně chodí, ať víš, že to případně je tam, kde má. Držím palce ať to dopadne jak sama chceš.

llenka-li
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 15.02.17 09:22

@Nowuka2 on by test mohl byt jeste falešně pozitivni z předchozího mimodelozniho tehu. Ale mas pravdu, zitra test udělám…at mam jistotu.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2323 příspěvků 15.02.17 09:28
@llenka-li píše:
@Nowuka2 on by test mohl byt jeste falešně pozitivni z předchozího mimodelozniho tehu. Ale mas pravdu, zitra test udělám…at mam jistotu.

No zkus. Každopádně pokud je to blbě, nebyl by to pozůstávající mini dušík, ale slušná čárka :kytka:

llenka-li
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 15.02.17 10:03

@Nowuka2 což je divny, protoze bych byla teprve 4+6, myslim si, ze spis nebudu, ale ta nevolnost me překvapila, přeci jen se ted pozoruju mnohem víc, nez kdy pred tim a samozrejme bych znovu otehotnela nejraději co nejdřív, na druhou stranu jeste pred 1.MS by to bylo asi opravdu moc brzy. Jsem moc zvedava, jestli se ozve nekdo, komu se tohle fakt stalo…na žádnou takovou zkušenost jsem na netu nikde nenarazila :)

alenka84
Neúnavná pisatelka 19040 příspěvků 15.02.17 10:06
@Nowuka2 píše:
No zkus. Každopádně pokud je to blbě, nebyl by to pozůstávající mini dušík, ale slušná čárka :kytka:

Já měla po revizi pozitivní testy ještě víc než dva měsíce, a žádný duchy…takže test klidně může být falešně pozitivní

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2323 příspěvků 15.02.17 10:12
@alenka84 píše:
Já měla po revizi pozitivní testy ještě víc než dva měsíce, a žádný duchy…takže test klidně může být falešně pozitivní

A v kterým týdnu jsi na revizi byla?

llenka-li
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 15.02.17 10:17

Pred 4 týdny pri propousteni z nemocnice jsem mela hcg jen asi 120. Tak snad uz kleslo, ale přesně, kdyz tam budou dvě čárky, nic to jeste neznamena. Spis to, ze si zajdu na krev a za dva dny znovu a vidělo by se teprve, jestli roste.

llenka-li
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 15.02.17 10:43

@alenka84 kdyz se hcg takhle drželo, po jaké době prisla MS?

alenka84
Neúnavná pisatelka 19040 příspěvků 15.02.17 10:55
@Nowuka2 píše:
A v kterým týdnu jsi na revizi byla?

v 9.

alenka84
Neúnavná pisatelka 19040 příspěvků 15.02.17 10:56
@llenka-li píše:
@alenka84 kdyz se hcg takhle drželo, po jaké době prisla MS?

To už si nepamatuju, ale myslím, že do měsíce určitě. Hcg kleslo úplně na nulu až asi po dvou MS

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >