Kopřivka u miminka

21
18.2.20 23:54

Kopřivka u miminka

Zdravim, mate nekdo zkusenost s koprivkou u miminka? Mam pulrocniho chlapecka a asi posledni mesic se mu dela vyrazka okolo oci a par pupinku vzdy na tvarickach, brade. Pres noc to vetsinou zacne mizet a rano si zacne drbat oci a v tu ranu ma okolo nich rude pupinky a flicky. Pak to treba zase zacne mizet a za par hodin se zase zacne drbat a je to tam. Nekdy maji pupinky i bile cepicky. Netusim, z ceho to muze mit. Napadl me praci prasek na nasem povleceni, ale leha tam po ranu se mnou od narozeni a problem nemel. Od 4m jsme zacali prikrmy, tak me napada jidlo, ale taky nevim, co by to mohlo byt -vysadila jsem uz dyni, jablko, banan, ode dneska i bataty, prestala jsem brat vitaminy (kojim), misto masla ode dneska davam olej.. Zbyva snad uz jen mrkev a brambor, ale to jedl prvni tri tydny a vyrazku nemel. Nevite, co by to jeste mohlo zpusobovat? A co na to. Jdeme k dr. v patek, ale je mi ho fakt lito, je to cim dal horsi.. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

340
19.2.20 00:00

@TAmazonka
Zašla bych nejdříve za doktorkou, aby Vám řekla, co to je, jestli atopický ekzém, jen vyrážka - alergie, akné…
Podle toho bych potom postupovala. Na její rady a případně se dale vzdělávala na netu a knihách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama